Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prośba o zdjęcie bana nadanego przez kopacka


stallensis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: papierek_
UID: 11336
Serial: 41ADE155091E4FCFBD9C50086B59EE54
Typ kary: BAN
Powód kary: wykorzystywanie błędów serwera + szkodnik
Nick członka administracji nadającego karę: @kopacka
Data nadania kary: 13:45 27:07.2023
Data zakończenia kary: 13:45 27.07.2026
Wyjaśnienie: Zacznę tak kupiłem auto siedząc w bagażniku . Gdy kupiłem auto jezdzilem w bagazniku pojechałem zrobic tunning bo kupiłem czystego cometa 3.0 . Gdy dojechalem do stacji ulepszania , tuningu zaczeło sie kręcic kołko ja w zarcie powiedziałem że to pewnie ban z usmiechem na twarzy gdy zobaczyłem że to ban od razu wiedzialem że powód to błedy i szkodnik oraz że to ban na 999 dni . Przyznam e trochę odwalalismy ale ostatniego czasu zalozylismy organizację i staralismy się ogarnąć wiem ze ten błąd to błąd ktory popelnilismy lecz ja chcialem auto stuningowac i odstawic na moją baze wtedy i tak bym nie mogł tak jezdic szkoda mi całego czasu spędonego na out rpg i całego majatku ktory osiągnalem przez ok.500h gry . Dodam że kazdego ranka włączając komputer od razu myszka jechala na mta bo to jedyna gra w którą gram plus , jeśli chodzi o ten błąd z bagaznikiem to tak wiem powinnismy zglosic kolega powiedział ze widział nas noobcio i nas zapewne zreportowal . wtedy kolega pojechał do mnie do lv no i jak jechaliśmy ja juz bylem i akladalem fele offroad to dostalem kicka - bana . Mam malutką nadzieję że da się coś zrobić .
Coś od siebie: Przepraszam na tą chwilę nie wiem co mam robić lekko się załamałem . Kacperek się popłakał nie wiem jak on zaśnie ja to samo jedyna gra mialem nawet kupic laptopa aby grac w mta moblniej ale tracę nadzieję . Od razu chcę zapytać co możemy zrobic ? Liczę na odpowiedz z twojej strony kopacka . Pozdrawiam 😞

  • Lubię to 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...