Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Badix Apelacja o nick podczas statusu RP


badix.

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Badix
-UID: 15650
-Wiek RP: 26
-Wykształcenie: Wyższe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Michael Roy - rodowity Amerykanin, jest Studentem Medycznym, który poświęca dużo czasu swojej pracy oraz jest sumienny w wykonywaniu swoich obowiązków. W przyszłości chciały zdać kursy na pełnoprawnego ratownika. Aktualnie spełnia swoje marzenia dostając się do EMS, lubi zawierać nowe znajomości i stara się rozwiązywać każdy problem. Szybko wczuł się w nowy klimat wśród pracowników.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Michael Roy mierzy około 176 cm wzrostu, urodził się w Los Santos. W szkole pilnie się uczył, chodził na dodatkowe kursy BHP - zwiększając przy tym wiedzę medyczną już w młodym wieku. Gdy miał 18 lat poznał dziewczyną która go wspierała żeby dążył do swoich marzeń, chodziło o studia medyczne. Bardzo dużo czasu poświęcał studiom a między czasie dziewczyna go rzuciła. Codziennie chodził na spacery i myślał nad przyszłością. Mając 20 lat był świadkiem strzelaniny gdzie zmarła osoba, od tej pory bardzo się nakręcił w temacie pomagania ludziom. Rok później przeprowadził się do San Fierro, gdzie zmienił miejsce studiowania. Rodzice go mocno wspierali finansowo, a ten realizował swój plan na studiach. W wieku 25 lat przeglądał portale ogłoszeniowe w celu znalezienia pracy i się okazało ogłoszenie z lokalnego szpitala. Ten bardzo się starał i rozpoczął okres próbny jako Student. Do tej pory pilnie pracuje i stara się 
-Jaka jest twoja definicja RP: Jest to wczuwanie się w naszą postać, kreowanie naszej postaci i prowadzenia jej. Żyjemy jak w prawdziwym życiu i kreatywnie wymyślamy przyszłość naszej postaci.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Michael Roy

Edytowane przez badix.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...