Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

apelacja od zakazu prowadzenia pojazdów


andrzejtrampolina

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Administratorzy,

W związku z nałożoną na mnie blokadą na prowadzenie pojazdów, chciałbym złożyć oficjalną apelację odnośnie tej decyzji. Pragnę wyjaśnić moją sytuację oraz przedstawić argumenty, które mam nadzieję, przekonają was do ponownego rozważenia mojej kary. Rozumiem, że nałożenie na mnie zakazu wynika z naruszenia regulaminu serwera, jednak chciałbym zaznaczyć, że nie było to wynikiem chęci łamania zasad, ale raczej nieświadomego błędu. Przyznaję, że były momenty, w których nie zachowałem się odpowiednio i spowodowałem kolizje jednakże chciałem po prostu przepchnąć ponton przy mechaniku doherty który zastawiał przejazd, aby umożliwić przejazd innym użytkownikom.

liczę na to, że moja apelacja zostanie wzięta pod uwagę i będę mógł wrócić do pełnej rozgrywki na serwerze. Obiecuję, że nie popełnię tego samego błędu i stanę na wysokości oczekiwań

 

Pozdrawiam AndrzejTrampolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...