Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BlackTeea Apelacja o nick podczas statusu RP


blackteea_

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: BlackTeea
-UID: 6862
-Wiek RP: 22
-Wykształcenie: Zawodowe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): 

Shadowblade to tajemnicza i nieuchwytna postać w świecie Role-Play, która przemierza ciemne ulice miasta jak cień, pozostawiając za sobą jedynie mroczne wspomnienia. Jej nick "Shadowblade" odzwierciedla jej zdolności do działania w ukryciu, będąc mistrzem sztuki walki i infiltracji.

To postać o złamanej przeszłości, którą otacza aura tajemniczości i trudne do rozszyfrowania intencje. Kiedy ludzie potrzebują pomocy w najbardziej desperackich sytuacjach, Shadowblade wychodzi z ukrycia, by stać się ich nieoczekiwanym obrońcą. Jej umiejętności są niczym cień - szybkie i nieuchwytne.

Shadowblade przemierza świat z zadaniem ochrony słabszych i zwalczania mrocznych sił, które zagrażają pokojowi. Jej karbonowy płaszcz i skrywana twarz sprawiają, że jest ona równie tajemnicza, co efektywna w swojej misji. Jej postawa wyraża zarówno surowość, jak i współczucie, które sprawiają, że ludzie zaczynają wierzyć, że świat nie jest jeszcze całkowicie pozbawiony nadziei.

Grając jako Shadowblade, można odkryć zakamarki zepsutego miasta, ukrywać swoje tożsamości, nawiązywać tajemnicze sojusze i wykonać trudne, ale niezbędne wybory. Ta postać zapewnia nie tylko ekscytującą rozgrywkę, ale także pozwala na eksplorację ciemnej strony ludzkiej natury, gdzie moralność staje się niemal zawsze odcieniem szarości.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): 
-Jaka jest twoja definicja RP: 
Shadowblade to postać, której pochodzenie i przeszłość pozostają owiane tajemnicą. Nikt nie wie, skąd pochodzi ani kim była wcześniej. Pojawienie się Shadowblade w mieście wywołało lawinę spekulacji i plotek. Niektórzy uważają, że jest duchem przeszłości, który wrócił, by wywrzeć wpływ na teraźniejszość, podczas gdy inni twierdzą, że jest tajnym agentem, który działa na rzecz tajemniczej organizacji.

Oczy jej emanują niezwykłą inteligencją i tajemniczością, a w jej szarych oczach można dostrzec długą i burzliwą przeszłość. Shadowblade poświęciła swoje życie na naukę sztuk walki i sztukę kamuflażu, dzięki czemu potrafi przemieszczać się przez miasto jak cień, pozostając niezauważoną.

Choć niektórzy boją się Shadowblade ze względu na jej niezwykłe zdolności i tajemniczą naturę, inni wiedzą, że jej serce bije dla dobra innych. Shadowblade stała się legendą w mieście, której obecność wzbudza nadzieję w tych, którzy są w potrzebie, a strach w sercach tych, którzy zagrażają pokojowi.

Przeszłość Shadowblade jest pełna cierpienia i utraty, co sprawia, że jest skomplikowaną postacią z głęboko skrywanymi emocjami. Jej tajemnicza tożsamość i motywy pozostawiają wiele pytań bez odpowiedzi, ale jedno jest pewne - Shadowblade jest gotowa poświęcić wszystko, by chronić miasto i tych, których kocha przed mrocznymi siłami, które czyhają w cieniu.


-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Shadow Blade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...