Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] neeliX_B4R0N prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Yukino


neelix_420

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: neeliX_B4R0N
UID: 7384
Serial: dam na pw
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN Perm
Powód kary: Podejrzane transakcje
Nick członka administracji nadającego karę:  Yukino
Data nadania kary: 12:05:06 31.07.2023
Data zakończenia kary: 12:05:06 25.04.2026
Wyjaśnienie: Szukaliśmy os o niskim UID z fajnymi furami potem pisałem do ziomka o kontakt tych osób do niektórych miałem niektórzy chcieli sprzedać niektórzy nie chcieli MTA specjalnie instalować nabyłem uczciwie cenie pojazdu a nie cenie ID większości z tych os nie zależało na kasie ani na tym serwerze chodziło tu głównie aby te auta wróciły w obieg gry i rynku oraz chciałem sobie przyzarobić na tych ID starania i ugaddywanie było czaso chłonne aczkolwiek dalej nabyte 100% fair i większość os które ogarnął mój kolega erho i też ugadywał jak mógł aby te auta w dobrej cenie kupić myśle że BAN w tej sytuacji nie miał sensu ponieważ jednak staraliśmy sie te auta ugadać i zbieraliśmy kase serwerową aby je zakupić także po 1000H gry na tym serwerze wiem że nie do końca są te bany nakładane z głową aczkolwiek nie mam zamiaru z nikim sie w tej sprawie kłócić bo uważam że wszystko było fair.
Coś od siebie:Nie wiem czemu takie transakcje są karane skoro załatwiłem se to należy dana rzecz do mnie że szło po znajomości i nie liczyli za ID to tylko mogę im podziekować aczkolwiek uważam że zostałem zbanowany za fryte bo co moje to moje a nie że ja po 1k godzin na serwie zostaje tak potraktowany bo mam znajomości nie oddali za nic oddali za cene pojazdu i tuningu w grze nie liczyli za ID bo ID tylko pisze a pojazdy jeżdzą. Nie zamierzam oddawać tych pojazdów administracji bo potem se jeżdza tymi furami i szpanują a my sie trudziliśmy aby ten kontakt załatwić zostało fair nabyte jak nie dostane ub to czekam do 2026 i chce moje furki dalej mieć bo nie ma sensu sie kłócić o coś o co sam sie starałem z pomocą 2 os

  • Lubię to 10
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słaba kara jak na ojebanie serwera i łamanie regulaminu w postaci przejmowania majątku na dużą skale. Sprzeda kilka autek i  jeszcze mu zostaną to nawet nic nie straci a nawet zarobi 🤣💸🤣. Jeszcze pisze w apelke że to wszystko 100% legit zdobyte.😂

+podobno dostał perma za free, jak on nawet nie wyraża skruchy że źle postąpił.

Szajka szacunkowa (szacun stracony) 

  • Lubię to 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spiochu napisał:

Trochę słaba kara jak na ojebanie serwera i łamanie regulaminu w postaci przejmowania majątku na dużą skale. Sprzeda kilka autek i  jeszcze mu zostaną to nawet nic nie straci a nawet zarobi 🤣💸🤣. Jeszcze pisze w apelke że to wszystko 100% legit zdobyte.😂

+podobno dostał perma za free, jak on nawet nie wyraża skruchy że źle postąpił.

Szajka szacunkowa (szacun stracony) 

Mówisz tak bo mam z tobą kose i nie gadam więc nawet nie wiesz czy wyrażam skruche czy też nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...