Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Odwołuje skarge


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to stałem na bardzo daleko ze snajpą i miałem włączone dalekie renderowanie, a z jakiegoś powodu czasami jak odscopujesz i jeszcze raz zescopujesz to ghost znika i tak było w tym przypadku, nie zwróciłem uwagi czy to ktoś kto dobiegł, żeby Cie podnieść czy może to Ty już wstałeś, tak czy inaczej z dalekiej odległości u mnie to wyglądało jakby ghosta nie było, dlatego strzeliłem. Sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, rybsonekk napisał:

Xasek i jego kolega cały czas kogoś zabijają na bw nawet i na blisko gdy widzą ze mamy ghosta, marna próba tłumaczenia się 

Wrzuć coś na poparcie, co chwile nagrywacie i wstawiacie skargi o "bugowanie ammo" więc gdyby taka sytuacja miała miejsce, to już dawno napisałbyś skargę w dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zzzoomer napisał:

Wrzuć coś na poparcie, co chwile nagrywacie i wstawiacie skargi o "bugowanie ammo" więc gdyby taka sytuacja miała miejsce, to już dawno napisałbyś skargę w dziale.

https://medal.tv/games/gta-sa/clips/1msKvW04HaHjhN/d1337ILwlBSg?invite=cr-MSxVMXcsMTc4MzU3NjY0LA prosze bardzo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, rybsonekk napisał:

Wiesz, problem w tym nagraniu jest taki, że gość który do Ciebie strzela to nawet nie jestem ja. Nie wiem czemu mnie mierzysz miarą mojego ziomka, ja za niego nie myślę ani go do niczego nie zmuszam. Masz problem z nim, to napisz skargę na niego. Ta skarga jest na mnie, więc jeśli masz wstawiać nagrania to wstaw nagranie na którym to ja Cię zabijam na bw. Sam dobrze wiesz, że taka sytuacja nie miała miejsca, więc naprawdę marna próba zmanipulowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rybsonekk napisał:

Chciałeś żebym wrzucił coś na poparcie to masz wystarczy że jest tam twój kolega bo razem i tak robicie to samo szambo 

No nie stary, mam poważne obawy, że możesz mieć coś z głową. Twierdzisz, że zabijam was na ghoście, to wstaw mi nagranie na którym ZABIJAM (ja, rozumiesz?) was na ghoście a nie mi wstawiasz jakieś losowe nagrania innych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rybsonekk napisał:

masz skarge od nitroez np gdzie zabijasz na ghoscie

 

 

14 godzin temu, zzzoomer napisał:

Ogólnie to stałem na bardzo daleko ze snajpą i miałem włączone dalekie renderowanie, a z jakiegoś powodu czasami jak odscopujesz i jeszcze raz zescopujesz to ghost znika i tak było w tym przypadku, nie zwróciłem uwagi czy to ktoś kto dobiegł, żeby Cie podnieść czy może to Ty już wstałeś, tak czy inaczej z dalekiej odległości u mnie to wyglądało jakby ghosta nie było, dlatego strzeliłem. Sorry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • m0nstero zmienił(a) tytuł na Odwołuje skarge
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...