Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Ban] kkicuN prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Yukino


snrlax.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kkicuN
UID: 4817
Serial:  E61ADF21C6A0C812EB723BF41C8BD3B4
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) Ban
Powód kary: Obraza Administracji
Nick członka administracji nadającego karę: @.yukiino
Data nadania kary: 07.07 8.42
Data zakończenia kary:  05.09 8.42
Wyjaśnienie: Witam z tej strony Nucikk, chciałbym odwołać się od bana za Obrazę administracji. Bardzo przepraszam za moje czyny, po nadaniu mi mute bardzo się zdenerwowałem i powiedziałem parę słów za dużo i dostałem bana . Yukino bardzo przepraszam za moje czyny, jeśli Cię to uraziło to bardzo przepraszam. Mogę to w jakiś sposób od pokutować, zależy to jedynie tylko od Ciebie. Miałem wtedy zły dzień, zostałem sprowokowany przez Alcatraza po czym dostałem muta, a on nie poniósł żadnej kary. Bardzo się zdenerwowałem dlatego napisałem obraźliwego reporta po czym dostałem bana. Jeszcze raz bardzo cię przepraszam. Pozdrawiam Yukino oraz wszystkich czytającą moją apelację od bana❤.
Coś od siebie: Działałęm wtedy po wpływem emocji i nie panowałem nad sobą. Mam nadzieję, że wybaczysz mi moje czyny, ponieważ OutRPG to był jedyny serwer na którym grałem na poważnie. Od tamtej pory się zmieniłem.

Edytowane przez _nucikxv.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .yukiino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...