Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na organizacje przestępczą Cartel Del Rey


rybsonekk

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, rybsonekk napisał:

Nic ta wypowiedź nie wnosi chłopaki logaja jak na zawołanie a bugowanie amunicji to wisienka na torcie całej ich działalności na dm skarga jest o zloganiu i bardzo dobrze to widać minusik dla policyjnego cartelu się należy 

Administracja mogła by zobaczyć w logach czy zlogał czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zzzoomer napisał:

Nie wiem, jak dla mnie dziwna skarga. Przecież widać, że dość długo leże na ziemi i gdybym chciał "zlogać", żebyś mnie nie zlootował to zrobiłbym to dużo wcześniej, a mnie wywaliło z gry dużo później.

Ale to już nie pierwsza taka twoja akcja więc nie wiem po co próbujesz się wytłumaczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rybsonekk napisał:

Ale to już nie pierwsza taka twoja akcja więc nie wiem po co próbujesz się wytłumaczyć 

No nie wiem geniuszu, próbuje się wytłumaczyć bo wiem jaka jest prawda, jakby inną sprawą jest zlogać i zaraz wbić na speca z kamerki, żeby sobie znaleźć dogodną sytuację do wbicia. Problem jest taki, że ja jak mnie wywali to nie mam neta przez dłuższy czas i wbijam gdzieś dopiero godzinie. Stary ja wiem, że dla Ciebie dogodną sytuacją byłoby jakbym napisał "no ta logam co chwilę" ale skoro mnie wywala to co mam Ci napisać? Ty mnie oskarżasz, ja się bronie. Naprawdę nie wiem co Ci mam więcej napisać.

Edytowane przez zzzoomer
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rybsonekk napisał:

XDDD ta jak ty chlopie logasz i czekasz az odejdziemy, nie raz byla sytuacja ze wrociles i ktos albo od nas albo od almighty wrocil do ciebie i lezales to znowu logales zalosne zachowanie 

Stary, wy wszystko nagrywacie. Macie włączone te natychmiastowe powtórki. To skoro taka sytuacja miała miejsce to wstaw nagranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...