Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na CartelDel Rey


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NitroEZ

Oskarżona organizacja: Cartel Del Rey

Data zdarzenia: 31.07 

Opis sytuacji: gdy wstałem z bw zostałem zabity przez gracza xasek  gdy potem patrzyłem czy jest na serwie to wyszedł

Dowód (SS/nagranie): https://medal.tv/games/gta-sa/clips/1ms5ICRBYwRZOh/d1337YABuxlL?invite=cr-MSxwbHEsMTcyNjM1NzcxLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę tutaj ciekawa próba udupienia organizacji. 

Nie dość, że piszesz podwójną skargę o to samo nagranie z czego już się wytłumaczyłem. 


To jeszcze wstawiasz nagranie z sytuacją która wydarzyła się PRZED dołączeniem do organizacji. W momencie gdy zostało to nagrane, nie byłem w Cartel Del Rey więc nie wiem czemu próbujecie tak uwalić organizację na siłę manipulując nagraniami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zzzoomer napisał:

No widzę tutaj ciekawa próba udupienia organizacji. 

Nie dość, że piszesz podwójną skargę o to samo nagranie z czego już się wytłumaczyłem. 


To jeszcze wstawiasz nagranie z sytuacją która wydarzyła się PRZED dołączeniem do organizacji. W momencie gdy zostało to nagrane, nie byłem w Cartel Del Rey więc nie wiem czemu próbujecie tak uwalić organizację na siłę manipulując nagraniami.

 

nie ładnie nitro ez

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...