Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na supporta Sethh


fiflaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Fiflaczek27
Nick osoby oskarżonej: Sethh
Powód napisania skargi: Brak kultury na pm i niesłuszne oskarżenie mnie o przyjęcie osób z cooldownem organizacji przestępczych
Godzina zdarzenia: 15:00-16:18
Dokładna data zdarzenia: 02.08.2023r.
Opis sytuacji: Zacznijmy od tego, że niesłusznie zostałem oskarżony o przyjęcie osoby z cooldownem, gdyż przyjąłem ich wczoraj, a lider ich poprzedniej org dopiero dzisiaj o 15 wypisał cooldown. Mam nawet logi, że wczoraj dodałem ich do org, po jakimś czasie zwróciłem się do niego na pm w celu potwierdzenia że nie dodałem, i mógł zobaczyć logi pm, gdyż pisali do mnie wczoraj o przyjęcie do org. Chciałem się dopytać, ale on wulgarnie odpowiedział i to jeszcze na służbie administracyjnej, gdzie takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca. Napisał, że mamy wywalone w regulamin, jak nie mamy i zlekceważył to wszystko. A ja chciałem, żeby zobaczył logi na pm. Bo tamci co mieli wypisany cooldown, a wczoraj na pm mi pisali "można dołączyć". Możecie śmiało logi pm zobaczyć ich nicki to KUBAJP, igoreq7 i Bandyta1337. No sorry ale potem administracja, przez takich supporcików jak sethh administracja traci reputację.
Dowody: https://imgur.com/a/eITf4di (bez voda nie ma dowoda)
Coś od siebie: Mam nadzieję, że support będzie ukarany i skarga zostanie zaakceptowana, bo mam jeszcze dowody na to, że faworyzuje. I to na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tą faworke to nie jest tak że specjalnie ci dałem tego muta tylko miałem już pare reportów że ktoś notorycznie wyzywa lamafie na spotted. No to co sprawdziłem logi wyszło że to ty no to niestety musiałem cie ukarać. Jeżeli tak samo by było z twoją organizacją postąpił bym tak samo. A jeżeli chodzi o to oskarżanie o cooldown to poprostu sie przyczepiłem że odwalacie w tej organizacji codziennie nie przestrzegacie żadnych regulaminów poprostu, ja i tak nie moge nic z tym zrobic za to odpowiada opiekun przestępczych. Ja tylko wyraziłem opinie o waszym procederze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...