Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] BigFloppa prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kviatkovsky


r_desmond

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: BigFloppa
UID: 14649
Serial: E018F21A0C5ACC824A315B1ECD033143
Typ kary: BAN
Powód kary: Łamanie regulaminu DM
Nick członka administracji nadającego karę: Kviatkovsky
Data nadania kary: 02.08.2023
Data zakończenia kary: 06.08.2023
Wyjaśnienie: No generalnie miałem te problemy z netem, niestety i tak zostałem za to zbanowany więc lipa, trochę nie rozumiem kary za skargę gracza NitroEZ bo z tego co mi wiadomo, odwołał swoją skargę. Tak czy inaczej rozumiem i przepraszam. 
Coś od siebie: Szczerze przepraszam za moje zachowanie i za to, jakie kłopoty mogłem sprawić innym. Wiem, że moje postępowanie było nieodpowiednie i rrozumiem, że mogło ich to zranić. Nie mam usprawiedliwienia za moje działania i wiem, że powinienem postępować inaczej. Obiecuję, że w przyszłości będę bardziej uważny i zrobię wszystko, aby unikać podobnych sytuacji. Wiem, że słowa same w sobie nie wystarczą, więc zamierzam udowodnić swoje przeprosiny poprzez czyny. Obiecuje, że przemyślę swoje działania i nauczę się reagować w bardziej odpowiedzialny i dojrzały sposób. Chcę Cię uspokoić, że nie zamierzam powtarzać tych samych błędów i że będę się starać zmienić na lepsze. Proszę, daj mi szansę na poprawę, ponieważ bardzo mi zależy na grze na tym serwerze. Z głębokim żalem przepraszam za swoje postępowanie i skutki, jakie to miało. Jestem świadomy, że zawiodłem Cię swoim zachowaniem i naprawdę tego żałuję. Moje postępowanie było nieodpowiednie i chcę Cię zapewnić, że będę starał się poprawić. Przepraszam za wszelkie błędy i zobowiązuję się do lepszej kontroli nad moim stylem gry. Obiecuję, że w przyszłości nie podejmę pochopnych decyzji i postaram się być bardziej rozważny. Przepraszam za wszystkie kłopoty, które sprawiłem i obiecuję, że się poprawię. Wyrażam szczerą skruchę za to, co zrobiłem i proszę o wybaczenie.

Edytowane przez zzzoomer
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...