Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ] <Armix> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <Komar>


Armix

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Armiix
UID: 9992
Serial: 9C64914E56F72952D7283A8AD35CD5E3
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) ZPJ
Powód kary: Celowy taran gracza
Nick członka administracji nadającego karę: @komarekk_
Data nadania kary: 4 sierpnia 2023 - 14:13
Data zakończenia kary: 4 sierpnia 2023 - 20:13 (6h)
Wyjaśnienie: Witam szanownego administratora Komara więc to wyglądało tak że nudziło mi się więc postanowiłem dla beki po taranować kolegę rozumiem że moje zachowanie było nie odpowiednie bo nie powinienem tak robić ale byłem zmęczony i prawie nie kontaktowałem ze światem bo całą noc nie spałem @Januszeek może potwierdzić że jesteśmy kolegami trochę sie już znamy i dla beki go taranowałem. Przepraszam Ciebie Januszeek za to mam nadzieję że zrozumiesz nie raz tez pewnie taranowałeś jakiegoś sweepera przez np. przypadek. Często się taranowaliśmy w dniu dzisiejszym ale gdy on mnie np. uderzał przez przypadek czy coś to nie miałem nic przeciwko. 

 

Coś od siebie: pozdrawiam Komara najlepszego administratora i prezentera z radia audycje zawsze poprawiają humorek micha sie cieszy jak słyszy w radiu Komara. Pozdrawiam i liczę na zdjęcie kary.
Edytowane przez armix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...