Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Nurz19 Apelacja o nick podczas statusu RP


benzosi3r

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Nurz19
-UID: 14619
-Wiek RP: 34
-Wykształcenie: były detektyw LCPD
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  

Beck Tottenham to postać pełna tajemniczości i determinacji, jako były detektyw w Liberty City Police Department (LCPD). Jego imię, Beck, brzmi krótko i zwięźle, co odzwierciedla jego podejście do pracy i życia. Tottenham to nazwisko, które kojarzy się z historią miasta i nadaje postaci pewną powagę.

Beck jest mężczyzną o głębokim spojrzeniu. sokolim oku i muskularnej sylwetce, co sugeruje, że przeżył wiele trudnych sytuacji w swojej karierze. Jego twarz jest pokryta piegami, jedną blizną i kilkoma tatuażami, które świadczą o doświadczeniu i wewnętrznych rozterkach. Charakterystyczna bruzda na czole nadaje mu wyrazu surowości. W swoich młodszych latach był wiernym stróżem prawa, pełnym pasji do rozwiązywania zagadek kryminalnych. Jego długie godziny spędzone nad tropieniem dowodów, analizowaniem przypadków i wchodzeniem w umysły przestępców zyskały mu respekt i uznanie wśród kolegów z pracy. Jednak pewien incydent zmienił wszystko. Beck został wciągnięty w skomplikowaną sieć korupcji, której nie mógł rozwiązać. Jego uczciwość i determinacja w końcu doprowadziły do konfliktu z ważnymi postaciami w departamencie policji, co zmusiło go do podjęcia trudnej decyzji: odejścia z sił porządkowych, aby móc kontynuować walkę o prawdę na własną rękę. Obecnie Tottenham działa jako prywatny detektyw, prowadzący własne biuro śledcze w sercu San Fierro. Jego biuro jest pełne starych akt i map, a na ścianach wiszą zdjęcia nierozwiązanych spraw. Beck nadal nie może pozbyć się ducha detektywa, który zawsze kierował nim w służbie. Jego praca jako prywatnego detektywa często angażuje go w sprawy skomplikowane i niejasne, którymi nikt inny się nie zajmuje.

Beck Tottenham to postać pełna sprzeczności - twardy na zewnątrz, ale o miękkim sercu; oparty na logice, ale także otwarty na intuicję i niewidzialne powiązania. Jego historia toczy się wśród ulic San Andreas, gdzie stara się przywrócić sprawiedliwość i odkryć prawdę, której tak bardzo pragnie.

-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): 

Beck Tottenham urodził się i dorastał w zatłoczonym, wielokulturowym Harlemie, gdzie przekształcił się w zdeterminowanego i nieustępliwego mężczyznę. Jego ojciec był szanowanym detektywem w LCPD, który w pełni oddał się swojej pracy. To właśnie on zaszczepił w młodym Becku miłość do wymiaru sprawiedliwości oraz przekonał, że prawda i uczciwość są wartościami, które trzeba bronić. Od młodości Beck przejawiał wyjątkową inteligencję i zamiłowanie do rozwiązywania zagadek. Zamiast spędzać wolny czas na typowych dla rówieśników rozrywkach, Beck zawsze wolą poświęcał czas na czytanie książek kryminalnych, analizowanie sytuacji i ćwiczenie swojej zdolności dedukcji. Jego fascynacja detektywami z powieści kryminalnych, takimi jak Sherlock Holmes czy Hercule Poirot, kształtowała jego umysł i sposób myślenia. Po ukończeniu liceum, Beck zdecydował się kontynuować tradycję rodzinną i dołączył do akademii policyjnej. Jego droga na służbę była pełna wyzwań, ale dzięki swojemu poświęceniu, umiejętnościom i niespotykanej determinacji szybko wypracował sobie opinię doskonałego detektywa. Jego pierwsze lata w służbie były pełne rygorystycznych szkoleń, obserwacji terenowych i współpracy z doświadczonymi kolegami. Beck zdobywał uznanie jako wyjątkowo utalentowany detektyw, rozwiązując skomplikowane sprawy i przyczyniając się do aresztowania wielu niebezpiecznych przestępców. Jednak jego ścieżka doskonałego detektywa została zaćmiona, kiedy natknął się na dowody w sprawie korupcji na wysokim szczeblu w departamencie policji. Jego nieustępliwe dążenie do odkrycia prawdy i ujawnienia korupcyjnych działań doprowadziło do konfliktu z wpływowymi postaciami w LCPD. W wyniku tego konfliktu Beck postanowił odejść z sił porządkowych, nie chcąc być częścią zepsutego systemu. Pozostawienie munduru było dla niego bolesną decyzją, ale była to też chwila, w której narodziła się jego nowa tożsamość jako prywatnego detektywa, gotowego kontynuować walkę o sprawiedliwość w sposób niezależny.

-Jaka jest twoja definicja RP: RolePlay (RP) to kreatywna forma interakcji, w której uczestnicy wcielają się w postacie lub role, aby wspólnie tworzyć narrację lub historię. W ramach RolePlay'u, każdy uczestnik przedstawia unikalną tożsamość postaci, obejmując jej cechy, osobowość, motywacje i działania. Głównym celem RP jest eksplorowanie światów fikcyjnych lub scenariuszy, angażując się emocjonalnie i intelektualnie w rozwijający się wątek. Pozwala on uczestnikom na eksplorowanie różnych perspektyw, rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, zdolności do myślenia w sposób elastyczny oraz współpracę w grupie. Może być także źródłem rozrywki, nauki, a nawet terapii poprzez możliwość ucieczki od rzeczywistości i zanurzenia się w alternatywnym świecie. W skrócie, RolePlay to twórcza i angażująca forma interakcji, w której uczestnicy wcielają się w postacie lub role, aby wspólnie tworzyć opowieść, rozwijać wyobraźnię i czerpać satysfakcję z dynamicznej narracji.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Beck Tottenham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...