Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Pan_neelix, Pan_Pandaman


mikoe88

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: @mikoe88, @spiochu
Nick Oskarżonego: @neelix_420@makapaka8601
Powód Skargi: wykorzystywanie błędów serwera.
Data I Godzina Zdarzenia: 19.38 (03/08/2023)
Opis całej sytuacji: osoby oskarżone wsiadały na g do pojazdów i taranoway auta postawione na posiadłości gracza Bizon6446 (jego auta też zniszczyli)
Coś od siebie: Bardzo nie fajne zachowanie ze strony graczy.
Dowód! (Wymagane!): https://imgur.com/a/kiCxpbC

Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): https://imgur.com/a/CxlvWl4 

  • Dziękuje 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam ss z poprzebijanymi oponami oraz z ostatnimi kierowcami na członków organizacji @spiochu @mikoe88 @nurz19 oraz @patrykolo_GOD i takowe pojazdy zostały przemalowane oraz zdewastowane i zostały one przemieszczone z bazy na losowe miejsca na mapię takowe zachowanie jest niemal kurewskie także naszą odpowiedzią było porozbijanie ich pojazdów z mojej strony to na tyle posiadam dowody uzasadniające naszą odrazę do odnoszących sie powyżej. Pragnę zaznaczyć że cała ta akcja odbywała sie kiedy nie mieliśmy wpływu na grę ponieważ siedzieliśmy na banie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, neelix_420 napisał:

Myśle że manipulujesz nimi tak aby robili twoje rozkazy i potem oni siedzą na banie za twoje czyny zdalne.

Xdddd ale to ty kazałeś pandzie udawać kolegę a potem się rozpierdalał do ciebie. Gdzie panda tera pisze że mnie nienawidzi a ja mu dom na rybach opłacałem, nauczyłem go w giełdę. A ty mi piszesz że manipuluje ludźmi ja po prostu sobie gram i ludzie szacunku mnie lubią a ty myślisz że jesteś jakiś el chapo i poznać barona to jak poznać Boga xdddd. Zejdź na ziemie człowieku 😉 (ego top)

Edytowane przez spiochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spiochu napisał:

Xdddd ale to ty kazałeś pandzie udawać kolegę a potem się rozpierdalał do ciebie. Gdzie panda tera pisze że mnie nienawidzi a ja mu dom na rybach opłacałem, nauczyłem go w giełdę. A ty mi piszesz że manipuluje ludziki ja po prostu sobie gram i ludzie mnie lubią a ty myślisz że jesteś jakiś el chapo i poznać barona to jak poznać Boga xdddd. Zejdź na ziemie człowieku😉

zrozum ze nie jestes pempkiem swiata i ze nie kazdy musi cie lubic i szanowac (do neelixa)

 

Edytowane przez mikoe88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...