Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

(BAN) Debowy Ukarany przez - Kopacka


_timena_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Debowy 
UID:  1344
Serial: 7B9290EF94ED2CA50FCA8B176921FEA3
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN 
Powód kary:  Obraza administracji 
Nick członka administracji nadającego karę:  @kopacka
Data nadania kary: 01.02.2023 
Data zakończenia kary:  24.02.2026
Wyjaśnienie:  Dzień jak codzień wbijam sobie na serwer aż tu nagle tepnoł sie do mnie były już suport czołguś i mi coś tam mówił i  ja głupi nie myśląc zaczołem go wyzywać poniewaz dopiero co biłem na serwer a już sie on do mnie teleportował poczym dostałem muta a po tym mucie zyzywałem go na reprocie i chwile po tym dostalem pernamentnego bana na serweze i dlatego pisze tą apelację.
Coś od siebie: Witam chciałbym przeprosić byłego suportera Czołgusia jak i kopacka  za zaistyniałą sytuacje przmyślałem ową sytuacje i chciąłbym powrócic do gry na serwerze ponieważ pamiętam jak grałem na tym serwerze od młodszych lat i zawsze ciekawiły mnie nowe rzeczy na serwerze i chciałbym powrócić do gry na owy moment mogę tylko przeprosić byłego juz suportetra czołgusą za tamtą akcje gdzie pod wpływem negatycnych emocji zwyzywałem go w reporcie. Jeszcze raz Przepraszam.

Debowy

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rybsonekk napisał:

Zapomniałeś jeszcze dodać że omijales perma 😉

jak omijałem ?? bo mnie to bardzo ciekawi?

jak coś  od czasu bana nie było mnie w domu jak coś nie miałme jak grać byłem u brata za granicą 🙂

więc ciekawe jak omijałem bana nie  mojąc komputera w domu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, rybsonekk napisał:

Dostałeś bana od Legendarnegomeżczyznyv8 za przyjmowanie majątku po czym zmieniając chyba dysk czy cos tam innego grałeś sobie jakby nigdy nic bez napisania apelki 

nie ponieważ bana nie dostałem a majątek oddałem 🙂 

dla twojego kolegi poczym ty  owe auto który przyjołem a nastepnie oddałem odkupiłeś od niego 🙂 

jak znajde ss dam ci je 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...