Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

apelacja do kar


.koko2137

Rekomendowane odpowiedzi

UID:14615

Serial: 9EE87CA95DF829BD84A9EEF08F8C7283

Typ kary: mute

Powód kary:  udostepnianie imiona

Nick członka administracji nadającego karę: expik

Data nadania kary:07.08                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     data zakończenia kary:21.08                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               wyjaśnienie:witam wszystkich dostalem muta na dobrych pare dni wiem ze to jest moja wina lecz nie wiedzialem ze nie mozna udostepniac imiona XD ale ten kolega powiedzial moje imie prZy administratoze ale bylo minelo przepraszam za moje nie dowiedzenie bo nie wiedzialem serio XD ale prosze o pozytywne rozpatrzenie kary obiecuje ze to sie wiecej nie powtorzy mam juz nauczke pozdrawiam cala administracje💋💕💋💕💋💕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • qurcze zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...