Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza


wikusss777

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego:Bandyta1337 Nick Oskarżonego: Kacpeereek Powód Skargi: Nadużywanie frakcji   Data I Godzina Zdarzenia:16:57 Opis całej sytuacji: Jedziłem sobie normalnie z mojim kolegą nagle zaczął strzelać bez powodu przebił mi opone i rozwalił silnik    od siebie:Jestem Wiktor mam 14 lat  Dowód! (Wymagane! image.png.0a275987507391317ce9ea0e3515e581.png

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako iż skarga jest na mnie to jak najbardziej się wypowiem, pomijając fakt, że w złym dziale jest to napisane, ale to mniejsza, wracając nie strzelałem do was od tak bo miałem wydzimisie tylko chwile wczesniej był za wami pościg, pościg który jak zawsze skończył się waszym lognięciem, i niby w tym nic dziwnego bo u was to norma, jednakże posiadaliście status "RP" i ty już raz za to zostałeś ukarany i jak widać nie przyniosło to żadnych rezultatów, teraz jak weszliście to znowu zaczęliście mnie taranować, mówić "JSAPD" "JEBAC CIE PSIE" "HWDP", temu też oddałem w waszą stronę salwę strzał, oczywiście po tym jak twój kolega dostał BW, zlogał posiadając status RP, znowu! także nie strzelałem bez powodu, ciągle logacie, wyzywacie nas od kurew JSAPD, i tak dalej, i to jest ciągle, dostaliście karę za ostatnio co robiliście a robiliście dokładnie to samo, teraz znowu robicie to samo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...