Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na <Moderator> <Expik>


wikotiko71

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: wikotiko71
Nick osoby oskarżonej: Expik
Powód napisania skargi: nadużywanie swojej rangi
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 18:00
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 10:08:2023
Opis sytuacji: mój kolega jechał autem wjechały w niego 2 auta poczym ja powiedziałem że napisze skargę na pracownika SATC a na tamtego 2 co w niego wjechał to że napisze reporta i żeby się nauczyli jeżdzić ponieważ mój kolega miał już muta i zmieniłem okno na przeglądarke żeby napisać skarge na pracownika SATC poczym dostaje wiadomość od kolegi że dostałem muta przełączam ekran na mta i już miałem muta nie wiem za co ani nie wiem kogo wyzywałem zostałem bez jakich kolwiek informacji
Dowody: image.thumb.png.c6705dc92aec6318e89c69903e63d9e1.png
Coś od siebie: mam nadzieje że administrator dostanie odpowiednią kare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli chodzi o tą sytuację, dopowiem coś do tego.  Byłam na reporcie nadanym na twojego kolegę.  W tym czasie Expik obserwował Cię. Twojemu koledze zostało zabrane prawo jazdy przez expika bo taranował Frakcje SATC. Na samym końcu jak odjechał gracz z Francji, zwyzywałeś go gdy był na zakręcie w stronę pp.  On nie słyszał już tego, ale my tak. Zanim weszłes do pulpitu, bo takowa sytuacją miała miejsce. Zaznaczam również, że w tym czasie byliśmy z Expikiem we dwójkę na VC. Komunikowaliśmy się na ten temat.

Edytowane przez blancii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...