Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Roko33 Apelacja o nick podczas statusu RP


roko33

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Roko33
-UID: 16868
-Wiek RP: 24
-Wykształcenie: Wyższę
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Jason Mitchell to wysoki i dobrze zbudowany mężczyzna o krótkich ciemnych włosach i zielonych oczach pełnych determinacji. Jego pewna siebie postawa i umiejętność zachowania spokoju w trudnych sytuacjach sprawiają, że jest naturalnym liderem. Jason jest osobą lojalną i oddaną, gotową zawsze podjąć działania mające na celu ochronę innych oraz zapewnienie bezpieczeństwa.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Jason Mitchell pochodził z małego miasteczka w stanie Illinois. Jego rodzice prowadzili lokalny warsztat mechaniczny, a od najmłodszych lat Jason spędzał tam wiele czasu, ucząc się praktycznych umiejętności i wartości ciężkiej pracy. W wieku 12 lat, ich sąsiedni dom został objęty pożarem, a miejscowa jednostka strażacka narażając swoje życie, uratowała ich mieszkańców. To wydarzenie głęboko wpłynęło na młodego Jasona, rozbudzając w nim pragnienie pomagania innym w kryzysowych sytuacjach.Po ukończeniu szkoły średniej, Jason podjął studia z dziedziny inżynierii połączone z zarządzaniem kryzysowym. W trakcie studiów pracował jako ratownik w lokalnym zespole poszukiwawczo-ratowniczym, zdobywając doświadczenie w działaniach pod presją i w ekstremalnych warunkach. Po uzyskaniu dyplomu, Jason postanowił zrealizować swoje marzenie i spróbować dołączyć do straży pożarnej jako Candidate Firefighter.
-Jaka jest twoja definicja RP: Moja definicja RP to forma interaktywnej zabawy lub działalności, w której uczestnicy wcielają się w postacie lub role, aby symulować różne sytuacje, scenariusze lub światy.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Jason Mitchell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...