Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] NitroEZ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Fenix


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: NitroEZ
UID: 7210
Serial:  96915380B48C1E94EE8D6407AB44BF04
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary:   Odwalanie podczas służby, sztuczne nabijanie godzin.
Nick członka administracji nadającego karę: Fenix
Data nadania kary:  10.08 15:05
Data zakończenia kary:  17.08 15:05
Wyjaśnienie: Chciałbym szczerze przeprosić za swoje zachowanie, które doprowadziło do nałożenia na mnie kary. Chcę złożyć apelację, aby wyjaśnić okoliczności tego incydentu oraz wyrazić swoją pełną świadomość, że moje działania były nieodpowiedzialne i niewłaściwe. W dniu 2023-10-08, w trakcie akcji frakcyjnej, popełniłem błąd, korzystając z helikoptera, by dotrzeć do miejsca, gdzie miałem możliwość uleczenia się poprzez EMS dostępnego na serwerze. W wyniku niefortunnego zdarzenia helikopter, którym podróżowałem, uległ uszkodzeniu i doszło do jego rozbicia. Jestem sobie w pełni świadomy, że moje działania były nieodpowiedzialne i nieprzemyślane. Pragnę podkreślić, że nie miałem zamiaru celowo łamać zasad serwera ani szkodzić rozgrywce dla innych graczy. Jestem zaniepokojony tym, że moje postępowanie mogło wpłynąć negatywnie na innych uczestników serwera oraz na ogólną atmosferę rozgrywki. Rozumiem, że jako gracz na serwerze OutRPG mam obowiązek przestrzegania regulaminu i dbania o jakość zabawy dla wszystkich. Proszę o zrozumienie, że jestem głęboko zaangażowany w społeczność serwera OutRPG i zależy mi na kontynuowaniu udziału w niej. Bardzo proszę o ponowne rozważenie mojej kary oraz ewentualne złagodzenie jej, biorąc pod uwagę moje wyjaśnienie i skruchę. Jestem gotów dostarczyć dodatkowe dowody lub informacje, jeśli będziecie mieli takie życzenie. Jednocześnie zapewniam, że zrobię wszystko, aby unikać podobnych błędów w przyszłości i odpowiedzialnie uczestniczyć w rozgrywce na serwerze.
Coś od siebie: liczę na rozpatrzenie mojej apelacji 

Edytowane przez NitroEZ
  • Lubię to 2
  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...