Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Kutabare Apelacja o nick podczas statusu RP


ryuji_93

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Kutabare
-UID: 11036
-Wiek RP: 30
-Wykształcenie: Wyższe
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Moja postać to jednostka pełna tajemniczości i determinacji. Z długimi, ciemnymi włosami i intensywnym spojrzeniem, emanuje ona pewnością siebie i charyzmą. Jej ubiór zawsze jest starannie dobrany, podkreślając jej unikalny styl i osobowość. Zaraża otoczenie pozytywną energią i gotowością do podjęcia każdego wyzwania.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Pochodzę z rodziny o trudnej przeszłości, która w młodości opuściła swoją ojczyznę, aby zacząć nowe życie w miejskim zgiełku. Wychowałem się w trudnych warunkach, zdobywając wiele cennych umiejętności i doświadczeń. Nawiązałem ważne relacje, które kształtowały mnie jako jednostkę z pasją do rozwiązywania problemów i działania na rzecz sprawiedliwości.
-Jaka jest twoja definicja RP: Dla mnie, roleplay to sztuka wcielania się w postać, ożywiania jej uczuć, myśli i działań w wirtualnym świecie. To zdolność do kreowania realistycznych interakcji, reagowania na sytuacje zgodnie z charakterem postaci i wprowadzania elementów autentycznego życia do gry. RP to również współtworzenie historii z innymi graczami, umożliwiające rozwijanie postaci w sposób spójny i ciekawy.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Ryuji Kutabare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...