Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick podczas statusu RP - koxuwq1337


koxuwq

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: koxuwq1337
-UID: 5644
-Wiek RP: 25
-Wykształcenie: średnie
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): 25-letni nierobas, ambitny, posłuszny, ale potrafiący otworzyć gębę i prowadzić szersze dyskusje, nawet jeśli takiej potrzeby nie ma. Szuka pieniędzy i możliwości, sprytny, może wydawać się z lekka głupi, ale to tylko pozory. Ubiera się na odwal, nie jest staranny w większości sytuacji, chyba, że jest to coś dla niego ważnego.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Wychowywał się w biedzie, od 13 r. ż. szukał opcji na zarobienie, między innymi kombinując na wszelakie sposoby. Miał w przeszłości nieciekawe towarzystwo, które w pewnym momencie wprowadziło go na złe tory - brał różnorakie używki. W skutek brania różnorakich używek (ćpanie, palenie, picie, itd.) wybrał się przymusowo na terapię, z której zrezygnował po 2 dniach, bo jak stwierdził "ćpanie jest spoko, a to co tam mówią to pierdol*nie". Później drogi z towarzystwem się rozeszły, a on został sam, szukając jedynie opcji na większy zarobek, a być może na większe kontakty, które w jego wierze z czasem przyjdą i do niego. 
-Jaka jest twoja definicja RP: odgrywanie roli jako postać wykreowana przez każdego z nas, ukazywania jej uczuć, jak radzi sobie z relacjami, ale i co robi samemu i w grupie. Roleplay, dzięki ludziom, jest w stanie zapewnić dozę realizmu i może on tworzyć historię, które mogą być zapamiętane przez ogrom czasu, przez wiele ludzi.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Marko Princepolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...