Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

(BAN)Debowy Porźba o zdjecie kary, ukarany przez kopacka


_timena_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Debowy 
UID:  1344
Serial: 7B9290EF94ED2CA50FCA8B176921FEA3
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN 
Powód kary:  Obraza administracji 
Nick członka administracji nadającego karę:  @kopacka
Data nadania kary: 01.02.2023 
Data zakończenia kary:  24.02.2026
Wyjaśnienie:  Dzień jak codzień wbijam sobie na serwer aż tu nagle tepnoł sie do mnie były już suport czołguś i mi coś tam mówił i  ja głupi nie myśląc zaczołem go wyzywać poniewaz dopiero co biłem na serwer a już sie on do mnie teleportował poczym dostałem muta a po tym mucie zyzywałem go na reprocie i chwile po tym dostalem pernamentnego bana na serweze i dlatego pisze tą apelację.
Coś od siebie: Witam chciałbym przeprosić byłego suportera Czołgusia jak i kopacka  za zaistyniałą sytuacje przmyślałem ową sytuacje i chciąłbym powrócic do gry na serwerze ponieważ pamiętam jak grałem na tym serwerze od młodszych lat i zawsze ciekawiły mnie nowe rzeczy na serwerze i chciałbym powrócić do gry na owy moment mogę tylko przeprosić byłego juz suportetra czołgusą za tamtą akcje gdzie pod wpływem negatycnych emocji zwyzywałem go w reporcie. Jeszcze raz Przepraszam.

Debowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...