Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Gangusek


Bombala

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Bombala
Nick osoby oskarżonej: Gangusek
Powód napisania skargi: oscamowal mnie na wedke 9+
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> około 20
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 26.08.2022
Opis sytuacji: łowiłem ryby kiedy gangusek podplyna z graczem o nazwie Chudyy i normalnie wskoczyli do mnie na łódkę normalnie zaczelismy sobie gadac kiedy gangusek zapytal czy pożyczę mu wędkę 9+ na noc bo będzie robił nockę i chce sobie zarobic zgodziłem się ponieważ myślałem że będzie uczciwy i odda oddać miał o godzinie 11 12. kiedy patrzyłem na serwer o godzinie 12 nie bylo pomyślałem że wbije później więc jeszcze poszedłem się położyć o godzinie 14 wbiłem i pytam się jak mu się łowiło napisał że git i czy nie chcę mu sprzedać w tym samym czasie napisał na ogłoszeniach że kupi wędkę9+ kiedy kiedy odpowiedzialem ze mu nie sprzedam napisał na mnie report i udawał że chcę wymusić tą wędkę tłumacząc pierw że chce wymusic potem że się wymieniliśmy za wędkę 7+ i że mi dopłacił gdzie po pierwsze nie było tak gadane po drugie żadnych pieniędzy nie dostałem.

Dowody: Gracz Chudyy był przy tym ale nie wiem czy będzie się wypowiadać a nawet jak sięwypowie będzie mówił to samo co pan gangusek daje jeszcze ss naszej konwersacji przed tym ze niby cos wymuszam
Coś od siebie: Macie moją konwersację z nim w logach z dnia 26.09.2022 w godzinach 20-21

mta-screen_2022-09-27_15-00-54.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham ?  mam kilku świadków że kupiłem od ciebie tą wędkę a teraz próbujesz ją wymusić ode mnie 

kolego nie uda ci się ten scam 

 psss. i na tym ss nie ma nic co by mnie obciążało  😄 a ta wiadomosc "sprzedaj mi ją " dla wyjaśnienia dla administracji chodziło mi o  wędkę +7 którą posiada Pan Bombala. Chciałem ją kupić dla kolegi 


Z Wielkim Szacunkiem Pan Gangusek. ❤️ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...