Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


niemiec5781

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Niemiec137.
-UID: 16851.
-Wiek RP: 24.
-Wykształcenie: Średnie Branżowe. 
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Chris to człowiek wielu talentów od mechanika do muzyka, Jest on osobą miłą, szczerą, z kulturą lecz odpowie ripostą jeśli zajdzie potrzeba.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Posiadał on zwyczajne życie lecz w wieku 21 lat dołączył do LSPD W Krótkiej chwili osiągał co raz to większe sukcesy aż do momentu w którym został szefem LSPD. W późniejszych latach był szefem Depatramentów takich jak LAPD Lub LAPR, Lecz po wyjeździe z miasta stwierdził że chcę spróbować czegoś nowego i wstąpił jako do SAFD Cadidate FireFighter poprzez jego wcześniejsze działania w LAPD/LSPD Jest bardzo zaznajomiony z kodami lecz przerastają go funkcje praktyczne.
-Jaka jest twoja definicja RP: Roleplay to tryb gry w którym odgrywamy postać w którym musimy zwracać uwagę na immersję zasady oraz otoczenie.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Christopher Smith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...