Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Komarjunior prośba o zdjęcie kary, ukarany przez bartekfal


vieperek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:Komarjunior
UID
:  12850
Serial:D844F971D33D44B1EAEDC88EC9FC4BE4
Typ kary:
(ZPJ/BAN/MUTE) Powód kary: Ban
Nick członka administracji nadającego karę: bartekfal
Data nadania kary:09:48:11 14.08.2023

Data zakończenia kary:09:48:11 13.09.2023
Wyjaśnienie: Coś od siebie: Nie wiedziałem ze nie mam ammo i to jets 1 moja taka sytuacja 

Szanowna Administracjo serwera Out RPG  Chciałbym zwrócić się do was  z uprzejmą prośbą o rozważenie apelacji od bana  ktory został mi nałożony z powodu wykorzystania błędów sztrzelania bez ammo   na strefie dm  Pragnę podkreślić 
 że jestem głęboko zdzwiony  ta sytuacja  i rozumiem, że złamałem zasady serwera Przepraszam za moje postępowanie oraz wszelkie niedogodnosc jakie to mogło spowodować innym graczom oraz administracji  Jestem świadomy że wykorzystywanie błedow gry jest niezgodne z zasadami fair play oraz jest naruszeniem regulaminu serwera Pragne zapewnić, że moje zachowanie nie było intencją zaszkodzenia innym graczom ani utrudnienia rozgrywki. Była to spontaniczna reakcja, którą teraz bardzo żaluje  Rozumiem  że administracja serwera musi utrzymać porządek i zapewnić uczciwą rozgrywkę dla wszystkich graczy  Jednak chciałbym poprosić o okazanie mi drugiej szansy oraz obiecuję, że nie powtórzę swoich błędnych działań. Pragnę aktywnie uczestniczyć w społeczności serwera, przestrzegając wszelkich zasad i zobowiązań. Bardzo mi zależy na tym serwerze i z przyjemnością chciałbym kontynuować moją przygodę  na serwerze Out RPG  Prosze o zrozumienie i rozwazenie mojej prosby o zdjęcie bana Daje wam  swoje słowo, że zachowam się odpowiedzialnie i uczciwie przestrzegając wszelkich zasad oraz przyczyniając się pozytywnie do społeczności serwera dziekuje za poświęcenie czasu na rozpatrzenie mojej apelacji  Mam nadzieję że wykażecie  zrozumienie i możecie dać mi szansę na rehabilitację. Z poważaniem, Wojtek   Komarjunior 

 

 

Edytowane przez vieperek
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...