Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apeleacja o nick RP


roblox0512

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: erykuwu
-UID: 14327
-Wiek RP: 21
-Wykształcenie: Średnie
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Rob to w miarę młody chłopak, który jest zapalonym gangsterem. Ma on problemy z agresją i ciężko mu ją kontrolować, Myśli ze się nigdy nie myli.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Rob po zdaniu egzaminu kończącego szkołę średnią( z trudnością) Postanawia się całkowicie oddać ulicą, i zostać profesjonalnym gangsterem. Lecz przez fakt ze Rob zażywa duże dawki środków odurzających ma problemy z racjonalnym myśleniem. Mieszka u mamy w mieście San Fierro i jest na jej utrzymaniu co powoduje częste kłótnie przez które Rob często nocuje u swojego znajomego z którym wpadają na genialny pomysł zaczęcia sprzedawania narkotyków. Zaczynają od małych ilości i z czasem biznes zaczyna się kręcić coraz mocniej co powoduje ze pojawiają się duże pieniądze które Rob postanawia w dużej mierze przeznaczyć na kasyno. Rob traci tam cały swój majątek i postanawia zacząć sprzedawanie od nowa.
-Jaka jest twoja definicja RP: RP - RolePlay - Odgrywanie postaci, zdarzeń czy innych sytuacji w grze na swój sposób aktorstwo.
-Nick RP (imię i nazwisko postaci): Rob Lox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...