Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Proszę o zdjęcie bana nadanego przez kopacka


stallensis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: papierek_
UID: 11336
Serial: 41ADE155091E4FCFBD9C50086B59EE54
Typ kary: BAN
Powód kary: wykorzystywanie błędów serwera + szkodnik
Nick członka administracji nadającego karę: @kopacka
Data nadania kary: 13:45 27:07.2023
Data zakończenia kary: 13:45 27.07.2026
Wyjaśnienie: Witam po długiej przerwie od razu zaznaczę że zaraz po unban miałem przerwę ok. 3 dni od  komputera było mi bardzo smutno pierwszy dzień był najgorszy poźniej grałem ok . tydzien na innych serwerach i przestałem teraz nie gram wogóle wchodzę po przerwie do komputera nie mając w co zagrac przyznam że wykorzystywalem błąd z kupnem auta w bagażniku 2 razy pierwszy widział support spluwa i nic po czym mówię ż to pewnie nic bo jak w pewnym bulecie były policyjne lampy to też tak mogę zrobic plus kupiłem auto w bagaju po czym  chcialem je stuningowac i odstawic . Do tej pory jest naprawde cięzko tracę powoli nadzieję której jest coraz mniej . Tak wiem byłem szkodnikiem lecz trochę się zmieniłem pomijając błąd z autem nawet założylem własną organizację .

 

Tak wiem że na serwerze out rpg często odwalałem lecz jeszcze raz chciałbym powiedzieć że bardzo chce wróćic i zapytać czy jest mozliwosc zabrania mi połowy majątku żebym wrócic czy coś nie wiem licze na jakieś rowniez zadanie z twojej strony kopacka i na jakąs odpowiedz .

 

Bardzo proszę o danie mi drugiej szansy . chciałbym też się odnieśc do emotek pod apelacją sorry chłopaki moja wina czasami odwaliłem 

coś od siebie: Przepraszam cały serwer szczególnie DXTja bo yo jego serwer na ktorym zdazalo sie odwalic nie wiem, czy to ostatnia apelacja , mozliwe że tak (F)

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...