Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] D4Sanko prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Qurcze


d4sanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: D4Sanko
UID: 14882
Serial: 56CF9C8853EB58341CF69C906F906F71
Typ kary: Ban
Powód kary: Obraza Administracji
Nick członka administracji nadającego karę: Qurcze
Data nadania kary: 08.08.2023
Data zakończenia kary: 06.12.2023
Wyjaśnienie: A więc na początku pan z ers odcholował mi auto gdy przy nim byłem zdarzyło się to na lakierniku obok sapd chciałem tylko pomalować koledze auto a tam nawet nie ma płatnego parkingu wiec postawiłem tylko auto na chwile fakt było źle zaparkowane ale nie utrudniało jazdy innym graczą dlatego sądziłem że nie powinno to tak wyglądać, i najpierw zacząłem się kłócić z chłopem z ers a następnie napisałem zgłoszenie przyszedł jakiś support i zacząłem się z nim kłócić i wezwałem expika który kilka dni wcześniej mi mówił ze nie mogą zabrać auta kiedy jestem obok niego (tak mi sie wydaje że to expik mi mowił nie jest to na 100%) i expik tez się z tym nie zgodził wiec zdenerwowałem się bo byłem w słabej sytuacji z kasą i miałem zły dzień wiec zacząłem wyzywać Expika i tego drugiego nie pamiętam jaki miał nick których przepraszam nie chciałem emocje mnie poniosły i za to dostałem mute i juz bardziej zdenerwowany nie myśląc co robię pojechałem autem na mc i skoczyłem prosząc expika o zpj w reportach, jak dostałem zpj dalej pisałem jakieś głupoty i zacząłem wyzywać Expika w tych reportach, jest mi bardzo głupio że zachowałem się jak dziecko bez kultury nie myślałem nad tym co robię ,bardzo przepraszam cała administracje, zachowałem się jak atencjusz.
coś od siebie: Chciałbym Przeprosić cała administracje zrozumiałem swój błąd i tego żałuję. Chciałbym wrócić do dalszej rozgrywki na waszym serwerze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...