Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

UnMute AVE2T4


.vanezza

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  AVE2T4
UID:  16077
Serial: B385426C74E0F853848243B12F56E6
Typ kary: MUTE
Powód kary: używanie CAPSLOOCK na czacie Twitter na serwerze pod tytułem 'POTRZEBNY UBER!!!' czy coś ala tego. Dostałem warna po warnie napsałem na czacie twitter wiadomość pod tyutułem 'Zjeby'.
Nick członka administracji nadającego karę: szyquu  (R4ADICK)
Data nadania kary:  MUTE
Data zakończenia kary:  16.09.2022
Wyjaśnienie: Dostałem mute na okres ponad 1 miesiąc po napisaniu na czacie globalnym 'Zjeby' gdzie przed wiadmością dostałem warna, Gdzie mogło wszystkich graczy urazić , było około 20 graczy więc chciałbym ich przeprosić oraz aktwyną wtedy administację na służbie.


Coś od siebie: chciałbym bardzo przeprosić graczy aktywnych oraz administracje a szczególnie moderatora który mi nadał karę. Chciałbym pograć na serwrze w celu swoich spraw prwywatnych, które mogę wytłumaczyć administratorwi który nadał mi karę na serwrze. bardzo bym prosił o wiadomość prawyatną w celu wytłumaczenia sytuacji dlaczego chciałbym dostać unmute. z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...