Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Support Kesyy


kacperqu2003

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Kacpeereek
Nick osoby oskarżonej: Kesyy
Powód napisania skargi: Nie oddanie broni / strzelanie się na DM gdzie 86 graczy czekało aż jeden Support pomoże
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 16:28 
Dokładna data zdarzenia: 19.08.2023
Opis sytuacji: Cześć, dzisiaj o godzinie tak po między 15 a 16 wbiliśmy na DM jako SWAT, i okay wszystko było git na serwerze było powyżej 80 graczy którzy oczekiwali na pomoc ze strony Support'a i tak gdzieś o godzinie 16:00 zatrzymaliśmy gracza Bob Jalapeno "kesyy" za próbe zabójstwa Funkcjonariusza Policji, zaznaczę od razu, że był to JEDYNY administrator o tej godzinie, przypomnę 86 graczy a Support się strzela na DM gdzie ściana zgłoszeń jest pełna, dodam jeszcze, że o wy Kesyy podczas próby wyciągnięcia od niego broni nie chciał nam jej dać, mówiąc, że on przyszedł się "postrzelać"
Dowody: 


Coś od siebie: Słyszałem różnie, że ta skarga zostanie odrzucona i, że może zostać przyjęta. Kopacka jeżeli będziesz to czytał to popatrz na to, że Support który powinien się zajmować Raportami wolał się postrzelać na DM, a potem przez kolejne 2h bo tyle siedzial w wiezieniu, nikt nie był na Administracji, bo wolał się postrzelać niżeli pomagać graczom, liczę, że chociaż to weźmiesz pod uwagę

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kacperqu2003 napisał:

Nick z serwera: Kacpeereek
Nick osoby oskarżonej: Kesyy
Powód napisania skargi: Nie oddanie broni / strzelanie się na DM gdzie 86 graczy czekało aż jeden Support pomoże
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 16:28 
Dokładna data zdarzenia: 19.08.2023
Opis sytuacji: Cześć, dzisiaj o godzinie tak po między 15 a 16 wbiliśmy na DM jako SWAT, i okay wszystko było git na serwerze było powyżej 80 graczy którzy oczekiwali na pomoc ze strony Support'a i tak gdzieś o godzinie 16:00 zatrzymaliśmy gracza Bob Jalapeno "kesyy" za próbe zabójstwa Funkcjonariusza Policji, zaznaczę od razu, że był to JEDYNY administrator o tej godzinie, przypomnę 86 graczy a Support się strzela na DM gdzie ściana zgłoszeń jest pełna, dodam jeszcze, że o wy Kesyy podczas próby wyciągnięcia od niego broni nie chciał nam jej dać, mówiąc, że on przyszedł się "postrzelać"
Dowody: 


Coś od siebie: Słyszałem różnie, że ta skarga zostanie odrzucona i, że może zostać przyjęta. Kopacka jeżeli będziesz to czytał to popatrz na to, że Support który powinien się zajmować Raportami wolał się postrzelać na DM, a potem przez kolejne 2h bo tyle siedzial w wiezieniu, nikt nie był na Administracji, bo wolał się postrzelać niżeli pomagać graczom, liczę, że chociaż to weźmiesz pod uwagę

A więc sprawa wygląda tak, MKa nie została przezemnie zdjęta dlatego, że nigdy nie widziałem niczego w żadnym regulaminie, że mam taki obowiązek. Dostałem maksymalnego jaila no i tyle, jeśli faktycznie miałem taki obowiązek no to faktycznie my bad. Druga sprawa co do reportów była taka, że wbiłem na serwer dlatego że sojusznicy napisali mi o SWAT na dmie wiec wbilem od razu sie strzelac. Ktos od nas napisal reporta i powiedzial ze jest ich X w kolejce z tego co pamietam okolo 30. Nie miałem świadomości, że tyle ich jest. Wbiłem więc na duty zrobić je wszystkie. Może nawet to potwierdzić twoj znajomy z służby Okikosek któremu pomagałem w znalezieniu pojazdu frakcyjnego po wybuchu. Oczywiście wszystkie reporty zostały zrobione przed strzelaniną z wami oraz zawinięciem mnie do radiowozu, około godziny 16:10. Nie jestem pewien lecz zdaje mi się, że na serwerze był również aktywny drugi support - Sethh. Z mojej strony to na tyle. Jeśli zrobiłem coś nie tak to poniosę tego konsekwencje 

Edytowane przez .kxsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...