Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] 1stoyeh prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Yokino


wytnecie_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: 1stoyeh 
UID: nie pamiętam 
Serial: 2D975CBC4E3AC1FC81F676130F1DAD02
Typ kary: BAN
Powód kary: zwyzywanie adm
Nick członka administracji nadającego karę: yokino
Data nadania kary: 28.06.2023
Data zakończenia kary: 14.01.2024
Wyjaśnienie: 

Szanowna Administracijo 

Chciałbym złożyć apelację w sprawie mojego zbanowania z serwera. Jestem świadomy, że moje zachowanie w przeszłości było nieodpowiednie i zwyzywałem członków Administracji. Chciałbym przeprosić za te incydenty oraz wyrazić swoje głębokie ubolewanie z powodu moich działań.

Zrozumiałem, że zwyzywanie członków Administracji jest nieakceptowalne i narusza zasady servera. Chcę zapewnić, że takie zachowanie nie powtórzy się w przyszłości. Bardzo mi zależy na byciu aktywnym  członkiem tej społeczności oraz chciałbym dostać jeszcze jedna szanse 

Proszę, rozważcie moją apelację. Zobowiązuję się do przestrzegania wszelkich zasad i regulaminu servera oraz do zachowywania szacunku wobec innych użytkowników i członków Administracji.

Dziękuję za uwzględnienie mojej prośby. Mam nadzieję, dostane unbana i będe mogl grać na serverze

Coś od siebie: Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...