Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do frakcji San Andreas Transport Corporation.


fenix04.

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.a730f389c557c1e916d09d4d43384bb6.png
꧁༺ Rekrutacja do frakcji 𝐒𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐫𝐩𝐨𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 ruszyła! ༻꧂


𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰

  14 lat.

  30 godzin przegranych na serwerze. 

  300 doświadczenia.

  Mikrofon.

  Znajomość mapy oraz lokalizacji.

  Prawo jazdy Kat. B 


⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

Nick z serwera:
Nick discord+tag:
Imię:
Wiek:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:WIlczuSS

Nick discord+tag:Azlyyx#4078 -wilczek

Imię:Michał

Wiek:14 we wrześniu 15 

Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Jasne!

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

SS z panelu kar:

Ilość doświadczenia: (SS z F5)

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Cześć jestem Michał mam 14 lat moje zainteresowania to wędkarstwo oraz koszykówka. W wolnym czasie gram na serwerku, jestem miły dla innych nie jestem toksyczny oraz nie mam problemu do poleceń wyższych rang, co ciekawe mam doświadczenie w każdej frakcji jaka istnieje razem z administracja ponieważ lubie odgrywać RP. Od 11 roku życia zacząłem przygodę z mta, to świadczy że znam lepiej mapę niż moje miasto. Warto dodać że szanuję każda osobe nie ważne czy jest biedna, bogata, niepełnosprawna lub niemiła dla mnie to nie ma znaczenia. Są wakacje więc na serwer moge poświęcić dużo czasu, dziennie Ok. 5 godzin (zależy od dnia). Dodam też że na serwerze często z nudów dorabiam jako uber. 

Coś od siebie: Sorka że piszę na tel ale  mam aktualizacje kompa, Pozdrawiam kazdego który próbuje dostać się do frakcji!

16925520474356445983277952072081.jpg

16925521043056010942867713239371.jpg

Edytowane przez Azlyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick:Kuchta_8


Nick dc: _kuchta_ (bez tagu nw czemu)


imię: Adam

wiek:14


tak posiadam sprawny mikrofon


posiadam prawo jazdy kategorii: A B C


Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): 
Witam jestem Adam ma 14 lubię grać w koszykówkę interesuję się geografią ale nie jestem na bardzo wysokim poziomie w tej dziedzinie.
nie jestem agresorem (chodź BK na pm w stronę gracza było słabe to potem go przeprosiłem).
gram na serwerze od początku tego roku.
Znam tereny San Fierro oraz Los Santos w końcu mam ponad 80 godzin w MTA i około 90 godzin w GTA SAN Andreas
jestem Uberem na serwerze ale administracja dała mi ostrzeżenie za ogłaszanie na twitterze gdy reklamowałem się jako Uber.

Coś od siebie: na serwerze jest ostatnio mało TAXI więc mogę się przydać.

image.png.68853ba44c68dcb0dcf5191bd0aa7469.pngimage.thumb.png.7ca880cf3fcbc190335b286a37967011.png

Edytowane przez _kuchta_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: mlodyHankus
Nick discord+tag: mlodyHankus#3482
Imię:Szymon
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:TAK
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.png
SS z panelu kar:image.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siema jestem Szymon mam wiele zainteresowań np : kolarstwo i wędkarstwo. Lubie grać w MTA i w wiele innych gier . Mam wiele kolegów gram często z nimi w koszykówkę .
Coś od siebie: mam nadzieje że sie dostane 🙂

 

Edytowane przez spluwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:XOksfordX

Nick discord+tag:XOksfordX#3708 -XOksfordX

Imię: Dominik

Wiek:13,5 w listopadzie 14

Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.thumb.png.fc27d97bd022963c39cb33310ac3b10b.png

SS z panelu kar:image.thumb.png.2b8d5b8f0b7f93c13f0ba35c81c54d44.png

Ilość doświadczenia: (SS z F5)

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Siemka jestem Dominik mam 13.5lat jestem w klasie 7 teraz ide do 8 moim hobby jest piłka nozna oraz informatyka jestem miły i staram być pomocny i chciałbym byc w frakcji byłem w frakcji na serwerze w project phoenix i chce być w frakcji SATC nie wiem co mam napisać  i pozdro 🙂

Coś od siebie: lubie placki i chciałbym się dostac 🙂

Edytowane przez xoksfordx
dopisanie do podania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: D4Sanko
Nick discord+tag: D4Sanko#5009
Imię: Dominik
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar: -
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):

Siema jestem Dominik mam 16lat uczę się w kierunku mechanika samochodowego. Gram już w mta z 2lata bardzo dobrze znam mapę oraz miejsca. Jestem osobą miłą i kulturalną chyba że ktoś zaczyna. Jestem bardzo aktywną osobą na serwerze jestem codzinnie po pare godzin więc bym dużo czasu poświęcił na frakcje a wydaje sie fajna i chciałbym spróbować swoich sił w tej frakcji. lubię rozmawiać z graczami i staram zawsze sie z nimi dogadać.

edit: + umiem bardzo dobrze odgrywać akcje rp


Coś od siebie: Mam nadzieję że sie dostane i będę mógł spróbować swoich sił w tej frakcji. Dziękuje i Pozdrawiam z zachmurzonego Opolskiego!

 

 

mta-screen_2023-08-21_11-56-05.png

mta-screen_2023-08-21_11-56-19.png

Edytowane przez D4Sanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Szymex
Nick discord+tag: Szymex#3121 - szymex2305
Imię: Szymon
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: oczywiście 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam jestem Szymon mam 14 lat i lubie samochody. Gram od 25 maja i dobrze znam mapę więc zawiozę cię gdzie będziesz chciał. Jestem miły i kulturalny chyba że ktoś zaczyna wyzywać. Jestem aktywny na serwerze Więc bede miał czas na frakcje. Lubie rozmawiać z graczami i staram się dogadać z nimi. 
Coś od siebie: pozdrawiam Kopacke i Bartekfal

 

obraz_2023-08-21_133726860.png

obraz_2023-08-21_133745089.png

Edytowane przez szymex2305
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: maksoksonek

Nick discord+tag: maksoksonek

Imię: max

Wiek: 14

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

SS z panelu kar:

Ilość doświadczenia: (SS z F5)

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Cześć jestem max jak powyżej podałem hehe. Chciałbym opowiedzieć trochę o sobie ale i także poruszyć temat dlaczego chcę wstapic do tej frakcji. A więc zacznijmy od tego czymś się interesuje... Od 7 lat bardzo kocham grać na perkusji. Uwielbiam to robić. Jest to pasja która staram się rozwijać w każdy możliwy sposób. Chodziłem do szkoły muzycznej przez 6 lat o to wsm tyle jeśli chodzi o kierunek muzyczny... Pasjonuje mnie też skakanie na rowerze. Uwielbiam to robić. Czuje satysfakcję gdy coś mi się uda. Lubię determinację i wielkie wyzwania dlatego to robię :DD. 

Coś od siebie: Ode mnie chciałem tylko wspomnieć że naprawdę zależy mi o tej frakcji dlatego że oczekuje spokojnej pracy bez nerwów i stresu. Szczerze powiem cała ta rekrutacja jest bardzo potrzebna dlatego że wpłynie too dobrze na środowisko gry haha. Prawilnie pomagam innym staram się dążyc do celu mi danego. Będę chętnie akceptować innych i będę otwarty na każde wezwania. Staram się utrzymać cierpliwość choć wiadomo jak to jest nie zawsze się udaje ;pp. Nawet często kiedy nie ma co robić ogłaszam się jako Uber. Naprawdę lubię sprawiać ludziom przyjemność i zawozić ich do określonego przez nich celu. Lubię też odkrywać nowe miejsca na serwerze. Napewno wiele się naucze. Calą swoją przygodę zacząłem rok temu lecz mimo tego mam obcykaną i pamiętam każda lokalizację oznaczona na mapie. Liczę na to że się dostanę. Napewno dzięki temu zbiore jeszcze większe chęci grania na tym serwie. Z góry dziękuję ;DD

IMG_20230821_211208.jpg

IMG_20230821_211147_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Maarianek
Nick discord+tag: marianek#7368
Imię: Marcin
Wiek: 24
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: 
image.thumb.png.5d749b124de8b7a57f5272cfdf079304.png
SS z panelu kar: 

image.thumb.png.ceceedbe25eaee036d7f2b2ccd6aae91.png
Ilość doświadczenia: W trakcie rekrutacji dobiję te 3 punkty doświadczenia, które mi brakują. EDIT: Mam już 308.

image.thumb.png.5913e449afade99a4b0ea3489e07b1ef.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem Marcin i mam 24 lat. Pochodzę z województwa Lubuskiego, w którym mieszkam i pracuję jako kierowca ciężarówki. Jestem osobą pomocną, dlatego pomaganie innym sprawia mi ogromną radość i daje poczucie spełnienia, dlatego staram się jak najczęściej angażować w tym co robię. Także jestem osobą miła, kulturalna. Zawsze, staram się dążyć do celu i daje z siebie sto procent, umiem pracować w grupie i szybko się uczę. Mam bardzo duże poczucie humoru, jestem osobą pogodną i praktycznie zawsze uśmiechniętą. 

Coś od siebie:  W ciągu ostatnich ośmiu lat spędziłem dużo czasu grając w MTA. To wirtualne środowisko, w którym mogę eksplorować i odkrywać różne aspekty gry. W tym czasie zdobyłem duże doświadczenie i mogłem jak najlepiej zapoznać się z systemem tej gry. Topografia miasta nie jest dla mnie żadną przeszkoda, znam prawie mapę na wylot, aczkolwiek człowiek nie jest robotem i o niektórych lokacjach zapomnę, ale to nie problem bo z pomocą przychodzi zmieniona mapa pod F11. W przeciągu tych ośmiu lat grając na różnych serwerach, przegrałem około 4-5 tysięcy godzin, co za tym idzie potrafię opanować każdy pojazd. Prowadzenie aut osobowych, dostawczych jak i motocykli nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu.

Liczę na szansę i życzę powodzenia innym, w tym mojemu koledze (Chopin), z którym mam nadzieje, że się dostanę, bo jesteśmy jak papużki nierozłączki.

Edytowane przez marianek1
zmiana doświadczenia, mam już wymagane 300.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Chopin

Nick discord+tag: Chopin#1395

Imię: Przemysław

Wiek: 21

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) https://imgur.com/a/lfCpcbO

SS z panelu kar:  https://imgur.com/a/5fz2p8C

Ilość doświadczenia: (SS z F5) https://imgur.com/a/lfCpcbO

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Przemysław, interesuje się motoryzacją. Na co dzień pracuję oraz rozwijam swoje pasje. Jedną z nich są sporty wszelkiego rodzaju, a aktualnie skupiam się na treningu wytrzymałościowym. Jestem osobą miłą i życzliwą oraz z wielką chęcią pomagam innym. Moim zdaniem jest to cecha bardzo przydatna w tej frakcji. Zawziętość oraz dążenie do celu są to atrybuty, które zdobią moją osobę. Wieczorami lubię sobie pograć ze znajomym, który również gra na tym serwerze ( nick: Maarianek ). 

Coś od siebie: Uważam, iż jestem idealnym kandydatem na to stanowisko. Posiadając wieloletnie doświadczenie w GTA:SA znam praktycznie każdy zakątek mapy. Obycie na serwerach MTA, a wcześniej SAMP również jest na bardzo wysokim poziomie. Byłem na innych serwerach we frakcji (m.in. w TAXI) i wspominam to bardzo pozytywnie. Dziękuję za poświęcony czas oraz pozdrawiam.

Edytowane przez Chopin
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Mti

Nick discord+tag: mokrakapusta#0

Imię: Mateusz

Wiek: 14

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) image.png.d27008f4b2998e60b46d8a55d6b52052.png

SS z panelu kar:  image.thumb.png.254336e029f7b87e0a53bbc5a6bcd994.png

Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.png.bd10e08731b03119750ebaf81f5af7e8.png

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Mateusz, interesuję się grami komputerowymi. Gram w Gta:Sa 2 lata ale mam doświadczenie z RolePlayem, ponieważ grałem na wielu serwerach Mta, oraz Fivem'a. Zawsze chciałem być w jakiejś frakcji, ale np. EMS nie jest dla mnie, pomyślałem, że skoro znam dobrze mapę napiszę rekrutację do SATC. Spędziłem na OUTRPG 120 godzin, więc uważam, że mam już jakieś doświadczenie. W wolnym czasie lubię wyjść z przyjaciółmi na dwór.

Coś od siebie: Uważam, że jestem doświadczonym graczem Mta. Bardzo chciałbym dostać się do tej frakcji, ponieważ lubię odwiedzać różne zakątki mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:mateks06
Nick discord+tag:mateks#2007
Imię:mateusz
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)1400rp
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):lubie grać na serw długo gram na serwie bardo jest fajny chce pracować jako taxi
Coś od siebie:

 

 

 

Obraz
 
Obraz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: 5sEvvEn
Nick discord+tag: 6walozaurs9
Imię: Radek
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.76bba3e9d0efcdcd34e09c57ededd7d3.png
SS z panelu kar: image.png.05ae31c5b3718d6f6030cf38297cd7fa.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.3f33f5de1cf670d381ff714092d9b26b.png

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam, mam na imię Radek, po wakacjach idę do szkoły wojskowej. Lubię grać w gry komputerowe oraz interesuję się motoryzacją i jazdą na rowerze. Jestem miły oraz pomocny. Wybrałem tą frakcję ponieważ szukam czegoś nowego w rozgrywce na platformie MTA. Lubię pomagać innym osobą w potrzebujących sytuacjach, Byłem w frakcji SAFD.
Coś od siebie: Mam nadzieje że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone, pozdrawiam 

OSOBA POSIADA AKTYWNĄ CZARNĄ LISTĘ KSF. AUTOMATYCZNIE ODRZUCANE

 

Edytowane przez kapixonnn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Flexs
Nick discord+tag: yung_flexs (nie posiadam tagu na discordzie)
Imię: Igor
Wiek: 13 i pół zaniedługo 14 😄
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) -
SS z panelu kar: -
Ilość doświadczenia: (SS z F5) -
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem Igor, mam 13 lat lecz za niecały miesiąc kończe 14. W wolnym czasie lubię grać na OutRpg lub wyjsc na dwor porobić cos ze znajomymi. Lubie sluchac muzyki z lat 90. Lubie robic serwery na discordzie lub boty. Lubie tez grac w cs-go, minecraft i wiele innych. 
Coś od siebie: Jesli chodzi o ss z kar to wiadomo, ze jak bede w frakcji juz nie bede nikogo wyzywal itd , mam nadzieje ze sie dostane i pozdrawiam kazdego kto to czyta 

Zrzut ekranu (98).png

Zrzut ekranu (99).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: OGszef
Nick discord+tag: ogszef nie mam tagu
Imię: Oskar
Wiek:18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)⬇️
SS z panelu kar:⬇️
Ilość doświadczenia: (SS z F5)⬇️
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Cześć jestem 
Oskar ambitny młody człowiek o imieniu pełnym energii i determinacji. W wieku 18 lat i mierzący 180 cm, emanuje pewnością siebie. Mieszkam w urokliwej małej miejscowości, gdzie odnajduje spokój i inspirację do realizacji swoich marzeń. Kajaki są moją wielką pasją, której oddaje się z pełnym zaangażowaniem, podziwiając piękno przyrody podczas każdej wodnej przygody. Wyróżniam się nie tylko miłym i ogarniętym podejściem, ale także ambicją, która napędza mnie do osiągania wyznaczonych celów.


Coś od siebie:
image.thumb.png.01d3f78f9ff10dea03921af352582560.png
image.png.7b320ff47ac6483a4fe8472a5309aa96.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: ReMaGaMe
Nick discord+tag: ReMaGaMe
Imię: Mikołaj
Wiek: 18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.669ce1e49765ccbd2ac78ed207d9edf9.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.80abfb66b61a737d01744171774f699f.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.e8ec709f29cabc33aafd5570f74fa487.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):: Witam jestem Mikołaj . W wieku 18 lat i mierzący 190 cm, pewnością siebie. Mieszkam w urokliwej małej miejscowości, gdzie odnajduje spokój i inspirację do realizacji swoich marzeń. Kajaki są moją wielką pasją, której oddaje się z pełnym zaangażowaniem, podziwiając piękno przyrody podczas każdej wodnej przygody. Wyróżniam się nie tylko miłym i ogarniętym podejściem, ale także ambicją, która napędza mnie do osiągania wyznaczonych celów.
Coś od siebie: miłego dnia 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Beback
Nick discord+tag: beback_
Imię: Rafał
Wiek: 30
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.b873dfcf411368dd7cc07c6911f1dbd6.png
SS z panelu kar:image.png.2ab91b194bb43aa0cf41598f3a5ec17f.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 315 Cały czas rośnie
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam Jestem Rafał . Lubię pograć w różne gry między innymi w MTA jak i w realu pograć w piłkę i dużo innych spraw co tu więcej pisać nie ma sensu słodzić jak będę miał dojść to dojdę i tyle.

Pozdrawiam Beback 
Coś od siebie: Jestem miły dla innych graczy myślę że będzie fajna zabawa powodzenie dla reszty graczy i w końcu może będzie chociaż jedno TAXI na MTA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick discord+tag: 21Sivrinn (nie posiadam tagu).
Nick z serwera: 21Sivrin
Imię: Tobiasz
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem Miłą osobą która lubi pracę w grupie dobrze prowadzi pojazdy w grach i bardzo uwielbiam jeździć autami mam dużo czasu na spędzanie na serwerze, pozatym lubię słuchać muzyki interesuję motoryzacją uwielbiam grać w siatkówkę.
Coś od siebie: Bardzo chciałbym dołączyć do frakcji z powodu dobrej zabawy i bardzo lubię poznawać nowe osoby jak mówiłem wcześniej było by to dla mnie jak spełnione mażenie serwerowy by być SATC. Mam wielką nadzieję że się dostanę ❤️ Miłego dnia.


OSOBA POSIADA AKTYWNĄ CZARNĄ LISTE KSF. AUTOMATYCZNIE ODRZUCANE

 

 

Edytowane przez kapixonnn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Duzy_Komar
Nick discord+tag: bruckive
Imię:Mateusz
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:ta
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)250h
SS z panelu kar:https://imgur.com/a/Ea8ucEf
Ilość doświadczenia: (SS z F5)https://imgur.com/a/Ea8ucEf
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam, nazywam sie Mateusz lubię w wolnym czasie  pograc na serverze a czasami połowić ryby. Interesuję się motoryzacją bardzo lubię temu serverowi poświęcać czas, bardziej bym poświęcał gdybym był w taxi. Lubię jeździć autami oraz pomagać ludziom. Myślę że nadam się idealnie do tej frkacji, mogę długo spędzać czas na serverze, jazda na duty to dla mnie drobiazg. Mam nadzieje że podanie zostanie zaakceptowane, będę miłą sympatyczą osobą na duty, nie będę odwalać, rozumiem że przez moje kary możecie mnie nie przyjąć. 
Coś od siebie: Pozdrawiam Administracje, Oraz powodzenia wszystkim!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Szewcu7
Nick discord+tag: Szewcu2137
Imię:Szymon
Wiek:17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:ta
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png
SS z panelu kar:image.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)3k
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Jestem osobą, która kocha jeździć na rowerze i cieszy się spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Moje zainteresowanie aktywnością fizyczną pokazują, że dbam o zdrowie i aktywny styl życia. Oprócz tego, wartościowe dla mnie są relacje z przyjaciółmi, ponieważ często wspólnie spędzam czas, co buduje silne więzi i wspomnienia na długie lata.
Jestem pod wrażeniem  swojej asertywności, która oznacza, że potrafię wyrażać swoje potrzeby i opinie w sposób bezpośredni i szanuje również zdania innych. To bardzo pozytywna cecha, która pomaga rozwiązywać konflikty w zdrowy i konstruktywny sposób. Moja cierpliwość i wyrozumiałość wobec innych ludzi sprawiają, że jestem znakomitym słuchaczem i wsparciem dla swoich bliskich. Dzięki tym cechom mogę łatwiej zrozumieć punkt widzenia innych i podejść do różnych sytuacji z większą empatią
Coś od siebie:Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: danielosektv
Nick discord+tag: danielosek_tv
Imię:Daniel
Wiek:23
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)https://imgur.com/zlwawTA
SS z panelu kar:https://imgur.com/1AO3LzR

Ilość doświadczenia: (SS z F5)1888

 

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):lubię spędzać poza domem ze znajomymi lubię moją pasje robienie streamingu z gier lubię spaghetti lubię słuchać muzyki kategorii pop 
Coś od siebie: Pozdrawiam serwer outrpg
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:xRothen
Nick discord+tag: parix31
image.thumb.png.5717714aee409e153d7e7945e304d8d5.png
Imię:Fabian
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.af66db6ee0493cacdcdd3e719011fa07.png
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imie Fabian interesuję sie motorycają. Lubie jezdzic rowerem i spotykac sie ze znajomym. Umiem dobrze prowadzic pojazd (nie rozwalam sie na każdym zakręcie jak często to można spotakć). Jestem miły dla graczy i jeżeli trzeba to służe im pomocom. Ponadto umiem odgrywac rp bez failowania. Ogarniam mape i popularne lokacje na niej.
Coś od siebie: pozdrawiam

Edytowane przez parix31
Drobne poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Adrix
Nick discord+tag:adrix.__
Imię:Adi
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.9d82853aac2ba010899517fec120d03f.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.43a0991a246fef1afccbd4a31f18a2da.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)2398
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Siema jestem Adi intresuje sie motoryzacja i tez gram w gry komputerowe gram gta valorant mc i tp,uprawiam tez sport pilka nozna i jezdze ma moto.
Coś od siebie:Myśle ze sie dostane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Pawlis3134
Nick discord+tag:Pawlis#6438
Imię:Paweł
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:TAK
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Cześć jestem Paweł mam 14 lat pochodzę z pod Rzeszowa.
Intresuje sie motoryzacja i gram w MTA od 2 lat. Bardzą bym pomagał.Jeżdze na moto, i gram dużo w piłkę nożną.Jestem miły dla graczy i jeżeli trzeba to służe im pomocom
Coś od siebie:Pozdro

Grand Theft Auto  San Andreas Screenshot 2023.08.27 - 13.54.39.98.png

Grand Theft Auto  San Andreas Screenshot 2023.08.27 - 13.54.53.79.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick z serwera: Gipson
Nick discord+tag:reef6863
Imię: Rafał
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): mam na imię Rafał i mam 14 lat pochodzę z  małej wsi na śląsku  . Interesuje się koszykówkom i motoryzacją . bardzo lubię grasz w MTA . lube jezdzic autem dlatego pisze podanie do SATC . pozdrawiam
Coś od siebie: Bardzo chce się  dostać do SATC .

obraz_2023-08-27_153541744.png

obraz_2023-08-27_153631993.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .yukiino zablokował(a) ten temat
  • fenix04. odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...