Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

<TytuZx> Apelacja o nick RP


tytuzx

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: TytuZx
-UID: 15839
-Wiek RP: 25
-Wykształcenie: Wyższe techniczne. Mgr. Inż. wydziału Informatyki Politechniki Łódzkiej.
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Wysoki dobrze zbudowany mężczyzna z lekką nadwagą. Kolor skóry oraz aparycja typowa dla wschodnio europejskich/słowiańskich ras. Najczęściej ubrany w czarny luźny garnitur lub inne eleganckie ubranie w kolorze czarnym.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Dante Blightwalker jest pół-polakiem, pół-amerykaninem. Jego Matka była Polką która pracowała w strukturach wojskowych i tam poznała jego Ojca Amerykańskiego Żołnierza który stacjonował w Polsce. Większość dzieciństwa spędził w Polsce jednak z racji tego że jego ojciec mówił głównie po angielsku w domu rozmawiali najczęściej w tym języku. Za czasów szkolnych był zdolnym uczniem który mimo swojej niechęci do szkoły i wagarów miał bardzo dobre oceny. Poza szkołą był przez rodziców dużo uczony w kierunku wojska gdzie jego przyszłość widzieli rodzice. Gdy miał 17 lat jego Matka zmarła na raka co spowodowało że jego ojciec się załamał i mocno opuścił syna co spowodowało że Dante musiał zająć się sobą sam. Gdy miał 19 lat i już studiował jego ojciec z braku lepszego celu w życiu wrócił na służbę i został wysłany na misję na bliski wschód gdzie zginął przez eksplozję miny przeciwpancernej gdy jechał na patrol. Po skończeniu studiów Dante stwierdził że nie trzyma go w tym kraju nic więcej i poleciał do San Andreas szukać szczęścia i lepszego życia.
-Jaka jest twoja definicja RP: Dante jest policjantem większość czasu spędza na służbie ale ma też aspirację na dołączenie do Radia. Większość pieniędzy wydaje na samochody oraz na broń której jest fanem.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Dante Blightwalker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...