Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] mlodyHankus, prośba o zdjęcie kary, ukarany przez DXTj. (wstawiam ja bo mu nie działa forum, a Blancii tak prosiła...)


SoloS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: mlodyHankus
UID
: 4676
Serial
: 03A7CBC76767055408FAD007BA90F544
Typ kary
: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary
: Obraza serwera
Nick członka administracji nadającego karę
: DXTj
Data nadania kary
: 22.08.2023
Data zakończenia kary
: 21.09.2023
Wyjaśnienie
: Poniosły mnie emocje, po tym gdy frakcja SAPD okazała się ode mnie lepsza. Nie mogłem wytrzymać presji w momencie gdy funkcjonariusz Policji zakuł mnie w kajdanki. W czasie kiedy tłumaczyłem się, dlaczego wylogowałem się z serwera. Przez wcześniej wspomniane emocje które mi towarzyszyły, z moich ust padły brzydkie słowa na temat serwera. Nie będe ich cytował, ponieważ są one znane DXTj. Informuję że nie miały na celu urazić właściciela serwera. I twierdze że bardzo źle się zachowałem. Za zaistniałą sytuacje bardzo przepraszam.
Coś od siebie
: Mam nadzieję że DXTj, lub inny członek administracji dobrze zajmie się moją apelacją. I jeszcze raz z całego serca bardzo przepraszam. Postaram się aby nie robić już takich rzeczy. Życzę miłego dnia/wieczoru. 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...