Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] NitroEZ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Bartekfal


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: NitroEZ
UID:  7210
Serial: 96915380B48C1E94EE8D6407AB44BF04
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) ban 
Powód kary: Wykorzystywanie błędow gry. // Skarga na forum.
Nick członka administracji nadającego karę:  Bartekfal
Data nadania kary: 24.08 2023
Data zakończenia kary:  23.09 2023
Wyjaśnienie: 

Chciałbym złożyć apelację w sprawie mojego bana. Rozumiem, że moje zachowanie było nieodpowiednie i naruszyło zasady gry oraz dobrej współpracy w społeczności. Fakt, że weszłem do wspomnianego domku i strzelałem z niego, był poważnym błędem. Chciałbym przeprosić za moje postępowanie.

Chciałbym podkreślić, że nie byłem jedyną osobą zaangażowaną w tę sytuację. Gracz o pseudonimie grzyb2332 zaprezentował nam to miejsce i razem zdecydowaliśmy się na żartowanie z innych graczy poprzez ukrywanie się wewnątrz i strzelanie w ściany. Jednakże, kompletnie nie zdawaliśmy sobie sprawy, że nasze działania mogą spowodować negatywne reakcje i wpłynąć na doświadczenie innych graczy.

Nagłe pojawienie się graczy z grupy La Mafia tylko pogorszyło sytuację. Grzyb2332 zareagował w sposób nieodpowiedni, prowokując ich strzałami. Gdy zginął, wdałem się w walkę i zdołaliśmy zabić przeciwników, co oczywiście było błędem z naszej strony.

Chcę podkreślić, że zdaję sobie teraz sprawę z wagi przestrzegania zasad i norm wspólnoty gry. Przepraszam serdecznie członków organizacji La Mafia, których zachowanie nas skłoniło do takich działań. Przyjmuję na siebie pełną odpowiedzialność za swoje postępowanie i skutki, jakie się z tym wiążą.

Obiecuję, że zrozumiałem swoje błędy i nie powtórzę już takiego zachowania. Będę się starał być odpowiedzialnym i szanującym graczem, przestrzegając zasad gry oraz przyczyniając się pozytywnie do wspólnoty graczy.

Bardzo proszę o zrozumienie mojej sytuacji i rozważenie mojej apelacji. Chciałbym nadal uczestniczyć w rozgrywce, z szacunkiem traktując innych graczy oraz przestrzegając zasad.


Coś od siebie: liczę na rozpatrzenie mojej apelacji  przepraszam za to co zrobiłem

Edytowane przez NitroEZ
  • Haha 1
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...