Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Oficjalne Pożegnanie z Serwerem Outrpg - Odejście Szewcu7


szewcu777

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Gracze,

Dziś nadszedł ten smutny dzień, kiedy muszę pożegnać się z Wami i opuścić serwer Outrpg. To niełatwa decyzja, ale życie to nieustanne zmiany i wyzwania, z którymi musimy się mierzyć. Chciałbym podzielić się z Wami kilkoma słowami podziękowania i refleksji na temat naszej wspólnej przygody.

Spędziłem tu wiele niesamowitych chwil, pełnych śmiechu, emocji i wspólnych osiągnięć. Dziękuję Wam wszystkim za to, że mogłem być częścią tej społeczności, dla której tworzenie historii i wspólna gra były czymś więcej niż tylko zabawą. Dziękuję za każdą chwilę spędzoną na przygodach, za każdą bitwę stoczoną u boku wspaniałych towarzyszy broni.

Chciałbym także osobiście podziękować kilku osobom, które uczyniły moją podróż po tej krainie jeszcze bardziej wyjątkową. @DXT, dziękuję Ci za ciepłe przyjęcie w szeregi administracji oraz za Twoją pomocną dłoń w trudnych sytuacjach. @blanciiliderka ems była zawsze źródłem inspiracji i radości dla mnie oraz innych graczy i dzięki za vliderstwo ems. @komarekk_, Twoje liczne przyjęcia do radia umilały wiele chwil, dziękuję za Twój entuzjazm i zaangażowanie.

I na koniec, ogromne podziękowanie kieruję w stronę całego KSF. Wasza współpraca, determinacja i przyjaźń sprawiły, że Outrpg stał się dla mnie drugim domem. Wspólnie tworzyliśmy świat, który zapewnił wielu ludziom ucieczkę od rzeczywistości i niezapomniane chwile.

Choć odchodzę teraz, zawsze będę nosił wspomnienia z Outrpg w moim sercu. Życzę Wam wszystkim dalszych wspaniałych przygód, niech Wasza droga będzie pełna sukcesów i spełnionych marzeń. Niech serwer kwitnie i przyciąga nowych graczy, którzy odkryją to samo piękno, które ja miałem okazję poznać.

Do zobaczenia, drodzy przyjaciele. Dziękuję za wszystko.

Z wyrazami szacunku, Szewcu7

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...