Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prośba o zdjecie kary Mute nadanej przez R4DiX


nati6227

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: RownyGosc
UID: 15043
Serial: A952CBF5A4S178F24AA699182F782B24
Typ kary: Mute 
Powód kary: CBk w strone gracza 
Nick członka administracji nadającego kare R4DiX
Data nadania kary: 22:04:07 24:08.2023r
Data zakończenia kary: 10:04:07 25.08.2023r
Wyjaśnienie: Gdy wyjezdzalem z tuningu gracz udezyl mnie w przedni zderzak nic do niego nie mowiłem  jedynie zeby zaplacil za szkody ze "płacisz"  , po chwili uderzyl we mnie fioletowy sultan i powiedzialem  "płacisz"  dwóch z nich nie zapłacilo gracz od sultana mial kolege na nagraniu jest ten mikołaj  , I powiedzialem ze jestescie k*rwami , Przysiegam na boga ze nie wiedzialem ze gracz który to nagral zeby pomyslal ze to do niego mówilem bo mówilem do tych dwóch bo ten gracz nagrywal  To mialem juz go gdzies i prosilem o Pieniadze do tych dwóch 
Coś od siebie: Przepraszam ze to tak wyszlo i moje zachowanie bylo strasznie nie odpowiedzialne , Ale na nagraniu mam tez 2 graczy jeden w eurosie który  wjeechal w przódz zderzaka i drugi sultan z tyłu wiec mam tez dowod za taran i nie zapłacenie , Te słowa które powiedzialem byly nie potrzebne ale tak sie skupilem na zapłacie ze nie mioglem ze opanowac , jeszcze raz bardzo Przepraszam  za moje słowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...