Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ/BAN/MUTE] JanuszCebulaPL prośba o zdjęcie kary, ukarany przez komar


januszcebulapl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: JanuszCebulaPL
UID:  1954
Serial:  nie podam tu tylko na pw komara bo jakiś cziter weżmie i mnie napadnie 
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) MUTE
Powód kary:  Obrażą Gracza
Nick członka administracji nadającego karę:  komar
Data nadania kary: 15:21:39 28.08.2023
Data zakończenia kary: 23:21:39 28.08.2023
Wyjaśnienie:  Wieć to było tak "Czujcie się jak nie widomy w filmie" Jade FCR 1ns i na rodzie w LV spadam z motorka po czym wsiadam na niego i jade do zjadu, kiedy jechałem to jechałą czarna zr-350 na Purpurowej lampie, widziałem jak gość jechał prosto na mnie pomino tego ze miałem pierwszeństwo (No bo rondo, widać ze nie każdy wie jak działą) i przyznam się jechałem troszke pod prąd bo motor mi wypadł akurat tak ze musiałem, i zrobiłem unik i wjechałem w barierke po czym znowy spadłem z motorka gość dał po hamulcach i kiedy wsiadałem na motor to cofną do mnie i powiedział "Umiesz kurwo jeżdzić" i wtedy ja odpisałem również milutko "Nie kurwo" po czym odjechałem i gość zaczął za mną jechać ale szybko odpuścił. Morał z tej historii jest taki osobnik nieznany się sprzedał nie podająć dowodu jak mnie wcześniej zwyzywał 
Coś od siebie: Jem Ciepłego-psa po Szwedzku 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...