Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Aplikacja o nick RP


mowli

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Mowli
-UID:  666
-Wiek RP: 21
-Wykształcenie: Średnie
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Jestem wysokim, dobrze zbudowanym jak i wysportowanym mężczyzną. Z reguły jestem spokojny, kulturalny, odważny jak i odpowiedzialny za swoje czyny. Aktualnie służę w San Andreas Police Department i jestem w wydziale DD Detective Division
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Harry Blue jest to obywatel który ukończył szkołę średnią w stanie Los Santos. Zamieszkiwał on na niebezpiecznej dzielnicy gdzie panowała gangsterka i dochodziło na niej do licznych rozbojów. Prawnego wieczoru gdy jego ojciec wracał do domu po służbie został on postrzelony przez jeden z gangów. Wtedy Harry postanowił pójść w ślady ojca i gdy tylko ukończy szkołę wstąpić do Departamentu policji. Harry jest zrównoważony, odpowiedzialny, odważny oraz życzliwy. 
-Jaka jest twoja definicja RP: Styl rozgrywki polegającym na wczuciu się w odgrywanie swojej postaci
-Nick RP Harry Blue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...