Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Snxzzy


hacker0zartuw.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Axolot
Nick Oskarżonego: Snxzzy
Powód Skargi: oszukał mnie
Data I Godzina Zdarzenia: 12:10-12:20
Opis całej sytuacji: Powiedział mi że da mi auto za darmo więc przyjąłem propozycje, byliśmy już na giełdzie to on mi wytłumaczył jak sie kupuje itp bo ja nie wiedzialem wystawił auto za 500k a miało być za darmo i mi je sprzedał to ja wziołem i nie wiedziałem o tym że wystawił za 500k, odjechalem kawalek nagle patrze ze mi 500k zeszło i powiedziałem że chce kase spowrotem spowrotem a on powiedzial zebym zobaczyl bagaznik gdzie bylo duzo marychuaniny i innych. Wciskał kit na voice chat że to auto jest unikatowe bo niby ma neony które są w rzeczywistosci tanie, wprowadza w błąd bo auto w żaden sposób nie jest unikatowe zawyża przy tym rynek oraz niszczy gospodarke serwera destabilizując ją. Jak wystawiał furę to mówił specjalnie krzycząc KUPUJ ,KUPUJ bo zaraz ktos inny wezmie a tak naprawde to był jego AS w rękawie ponieważ w taki sposób wpisał sobie chorą kwote za auto a ja go kupilem szybko.... CO do itemow w bagaju to mnie to nie interesowalo ja chialem moje pieniądze spowrotem a on powiedział że nie, mówił mi też że auto ma niby ledy jakieś eventowe i że nie da się ich zdobyć oraz gadał mi że mógłbym te auto sprzedać za 800k a ja o tym nawet nie wiedzialem bo gram dopiero 10h.
Coś od siebie: Nie rozumiem, dlaczego mnie oszukał, bardzo bym prosił Snxzzy o przyznanie się do sytuacji. Po przejrzeniu historii tego gracza nie jest on idealny miał juz skargi na glowie wiec jest to naczelny oszust
Dowód! (Wymagane!): [2023-08-29 12:16:11] [Output] : [NOTI] Auto zostało pomyślnie zakupione. mam nadzieję że się do tego przyzna.

Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):Obraz

Edytowane przez Axolot
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .yukiino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...