Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


azirbozy

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Odlezynator
-UID: 9186
-Wiek RP: 49 lat
-Wykształcenie: Średnie
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Mężczyzna w średnim wieku, na twarzy widać zmarszczki, jasne, krótkie i rzadkie włosy na głowie, zarost umiarkowany. Kulturalna i uprzejma osoba, która swoją pracowitością próbuje zmienić swój los.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): John urodził się w Palomino Creek, gdzie dorastał w ubogich i trudnych warunkach, a rodzice byli prostymi robotnikami. John nie miał łatwych warunków, aby móc się rozwijać, gdyż jako nastolatek musiał zacząć pracę dorywczą, by wspomóc finansowo swoją ubogą rodzinę, a co za tym idzie po skończeniu szkoły średniej porzucił edukację i wyjechał do San Fierro, gdzie stał się robotnikiem w fabryce. Jego pozornie stabilne życie wywrócił nałóg alkoholowy, który pochłaniał cały jego majątek, a John stracił pracę. Pomimo przeciwności losu, które napotykał przez całe życie próbuje wyjść na prostą drogę i odmienić swój los.
-Jaka jest twoja definicja RP: Odgrywanie poczynań swojej postaci w możliwie jak najrealistyczniejszy sposób.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): John Euborodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...