Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] <Reiss> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <Kopacka>


wyeu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Reiss
UID: 11470
Serial: A989CA6D2EF1D6B82F9AD615B0A02F02
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Udostepnianie danych osobowych.
Nick członka administracji nadającego karę: Kopacka
Data nadania kary: PERM
Data zakończenia kary: PERM
Wyjaśnienie: Początkiem mojej apelacji chciał bym przeprosił obydwóch administratorów Kopackę byłego Guardiana oraz Kviatkovskyy'iego obecnego guardiana za podanie ich danych osobowych na kanale discord bodajże na discordzie Mafija De La Cruzzo był wtedy na kanale kessy  mikazzo oraz bodajże nucikk podałem wasze dane obu chłopaków dla kessego mikazza oraz nucikka z wkurzenia  na administrację oraz chciałem żeby zostawili to w tajemnicy i się nie wygadali że im to powiedziałem, przemyślałem sprawę takie podawanie danych osobistych było głupim pomysłem z mojej strony przepraszam obydwóch chłopaków za moje zachowanie. Bardzo tego żałuję oraz obiecuję że sytuacja nigdy więcej się nie powtórz. 
Coś od siebie: Przepraszam za tą sytuację zmieniłem się, obiecuje ze sytuacja się nigdy nie powtórzy Kocham OutRPG ponieważ jest to świetny serwer MTA i chciał bym tam jescze pograć. Liczę na odbanowanie mojego konta. Dziękuje ❤️❤️ 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, wyeu napisał:

Nick na serwerze: Reiss
UID: 11470
Serial: A989CA6D2EF1D6B82F9AD615B0A02F02
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Udostepnianie danych osobowych.
Nick członka administracji nadającego karę: Kopacka
Data nadania kary: PERM
Data zakończenia kary: PERM
Wyjaśnienie: Początkiem mojej apelacji chciał bym przeprosił obydwóch administratorów Kopackę byłego Guardiana oraz Kviatkovskyy'iego obecnego guardiana za podanie ich danych osobowych na kanale discord bodajże na discordzie Mafija De La Cruzzo był wtedy na kanale kessy  mikazzo oraz bodajże nucikk podałem wasze dane obu chłopaków dla kessego mikazza oraz nucikka z wkurzenia  na administrację oraz chciałem żeby zostawili to w tajemnicy i się nie wygadali że im to powiedziałem, przemyślałem sprawę takie podawanie danych osobistych było głupim pomysłem z mojej strony przepraszam obydwóch chłopaków za moje zachowanie. Bardzo tego żałuję oraz obiecuję że sytuacja nigdy więcej się nie powtórz. 
Coś od siebie: Przepraszam za tą sytuację zmieniłem się, obiecuje ze sytuacja się nigdy nie powtórzy Kocham OutRPG ponieważ jest to świetny serwer MTA i chciał bym tam jescze pograć. Liczę na odbanowanie mojego konta. Dziękuje ❤️❤️ 

kochasz outrpg ? na kanale mówiłeś inaczej

Edytowane przez koliniks
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...