Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

END Of THE WATCH - Status 4| K4L3K


k4l3k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, po tych w pełni super spędzonych chwilach oraz czasie grając na serwerze w frakcji Emergency Medical Services przyszedł czas na mnie. 

Nie będę się bardzo rozpisywał, aby nie zajęło wam to dużo czytania.


@blancii Dziękuję ci za wszystko przede wszystkim za przyjęcie mnie do frakcji, pomimo nie spełnienia wymagań które były wymagane lecz zgodnie z ustaleniami je spełniłem. Dziękuję za szkolenia, poświęcony czas, porady i pomoc kiedy jej potrzebowałem. Byłaś naprawdę dobrym Liderem frakcji i nie miałem żadnych zastrzeżeń co do twojego prowadzenia całej jednostki EMS. Trzymaj się tam i leć do przodu.

@badix. Dziękuję ci za cały spędzony czas na służbie oraz poza nim, dzięki za wszystkie akcje RP wspólne granie i rozmowy podczas służby i poza nią. Dziękuję również za poświęcony czas i wszystko co robiliśmy razem, w szczególności profesjonalne podejście do Akcji RolePlay, operacje, hospitalizacja i współpraca jak i dobre zgranie. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...