Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Wniosek o nick RP - szymeek


szymeek.

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: szymeek
-UID: 17462
-Wiek RP: 30 lat
-Wykształcenie: Średnie z maturą + studia magisterskie - kierunek lekarski i studia licencjackie - kierunek zarządzanie.
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Wysoki mężczyzna wysportowany, blondyn o niebieskich oczach. Od tygodnia wicedyrektor szpitala w San Fierro, ukończył dwa rodzaje studiów wyższych na co dzień interesuje się szeroko pojętą medycyną.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Urodzony w Stanach Zjednoczonych w Nowym Jorku tam też się wychowywał i uczył. Od młodego zainteresowany służbami mundurowymi najbardziej ratownictwem medycznym. Po napisaniu matury podjął decyzję, że idzie się rozwijać w kierunku medycznym wybrał profil lekarski, na którym jego kształcenie trwało około 9 lat, w międzyczasie zaocznie zaczął studiować zarządzanie. W czasie studiów pracował w zespołach karetki jako kierownik-lekarz a za uzbierane pieniądze wybudował dom na obrzeżach Fort Carson. Po jeździe w karetce i zakończeniu studiów z zarządzanie dostał szansę na wicedyrektorze szpitala w San Fierro.
-Jaka jest twoja definicja RP: Role Play - odgrywanie roli z prawdziwego życia (irl'a - in real life).
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Simon Johnson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...