Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Administratora hejkob


najman

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Seth
Nick osoby oskarżonej:  hejkob 
Powód napisania skargi: karanie za prywatną rozmowe bez otrzymania dowodów
Godzina zdarzenia: 00:17
Dokładna data zdarzenia: około 00.17 11.09.2023
Dowody: logi serwerowe 

Opis sytuacji: Witam, sprawa zaczyna się w momencie gdzie według mnie dostaje niesłuszną karę zpj na serwerze przez świeżo upieczonego administratora który poczuł się ewidentnie rangą - hejkoba . Po dostaniu prawka zadzwoniłem na telefon w grze do mojego kolegi i ze złości napisałem kilka nie miłych słow o serwerze. Jednak nikt na mnie nie napisal reporta, nie dostarczył dowodów ani nic w tym rodzaju. Hejkob, gwiazda dzisiejszego wieczoru tak poprostu wyciągnął sobie fragment rozmowy prywatnej z logów i nadał mi kare.
Coś od siebie: Licze na ukaranie administratora i roztrzygnięcie tej sprawy gdyż bardzo mnie to zabolało 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Pierwsza sprawa, kara w postaci zpj została nadana służbie gdyż robiłeś zamachy helka na Doherty, jak i zabiłeś graczy wybuchami j śmigłami.

Druga sprawa obraża serwera na które mam dowody w postaci nagrania, mówiłeś na vc, nie będę ich cytował. Nagranie mogę podesłać do Gruardiana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@najman Sprawa wygląda następująco, słowa przez ciebie nie były pisane do kolegi prywatnie, a wypowiedziane publicznie na vc, jednakże za to nie powinieneś otrzymać perm bana. W tej sytuacji ban zostaje zdjęty natomiast administrator @hubercior.exe otrzymuje ostrzeżenie słowne w związku z akceptacją tej skargi po zobaczeniu nagrania z zaistniałej sytuacji.

Skarga_zaakceptowana.png

Edytowane przez kviatkovsky
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...