Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Pochwały na pracowników Frakcji


spluwa

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.4c26d1af59005438cdefdcdfd1ff7128.png

 Nie stosowanie się do poniższego wzoru skutkuje usunięciem wiadomości.
• Zakazuje się podrabiania pochwał.
• Większa ilość dowodów zwiększa szanse na przyjęcie pochwały. 
• Wszystkie wysłane pochwały bez wystarczających dowodów będą odrzucane.
• Jako dowody uznawane przez zarząd są głównie screen'y z gry bądź z logów serwerowych, nagrania.
• Pod pochwałą prawo do wypowiedzi ma zarząd frakcji, osoba na którą została złożona pochwała oraz twórca tematu. 
• Każda osoba, która nie ma żadnego związku ze sprawą lub nie ma pozwolenia od lidera frakcji, zostanie ostrzeżona na forum.


╰• WZÓR POCHWAŁY •╯

Nick: 
Nick pracownika frakcji: 
Powód napisania pochwały: 
Dowody (w postaci screenów/nagrań): 
Coś od siebie: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .yukiino zablokował(a), podpiął/eła i odblokował(a) ten temat
  • .yukiino odpiął/ęła ten temat
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nick: Igor3k
Nick pracownika frakcji: Armix
Powód napisania pochwały: Witam, ostatnio wszedłem na serwer lecz musiałem pojechać po moję auto. Wezwałem więc taksówkę bo niemiałem innego środku transportu. Po chwili przyjechał gracz Armix dokładnie nawet szybko nie musiałem zbytnio czekać. Po dalszej jeździe zorientowałem się że złą drogę podałem kierowcy. Przeprosiłem go i wtedy pojechaliśmy w dokładne dobre miejsce. Widać było że Armix to godny pracownik frakcji dodatkowo używał kierunkowskazów na każdym zakręcie. Nawet zaproponował mi posłuchania radia, bardzo życzliwie i kulturalnie się zachował. Fajnie by było go czymś wynagrodzić bo widać że się stara na nowo 🙂
Dowody (w postaci screenów/nagrań): Zamieszczam całe nagranie z YouTube żeby nie było. Link: 


Coś od siebie: Miło będzie przyjąć pochwałę! Pozdrawiam czytających i zarząd SATC.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nick:B0ber21
Nick pracownika frakcji:GrzesiuDDR
Powód napisania pochwały: Bardzo miła obsługa oraz kierowca, przestrzegał zasad ruchu drogowego. Szybko wykonał mój kurs. Ta osoba powinna dostć awans poniewaz bardzo dobrze wykonuje swoja prace
Dowody (w postaci screenów/nagrań): 
Zrzutekranu2023-12-14163923.thumb.png.86cfbd4b2589962c833e455a9491701c.png
Coś od siebie: Pozdrawiam cały zespół SATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:B0ber21
Nick pracownika frakcji:GrzesiuDDR
Powód napisania pochwały: Kierowca ponownie wykonał dobrze swoja robote, oraz nie zrobił ani jednej pomyłki jezdził przepisowo, nie łamał zakazów nawet nie naginał

Dowody (w postaci screenów/nagrań): Zrzutekranu2023-12-15144941.thumb.png.98832528f7d4b1b31daf3754c4ed1e8c.png
Coś od siebie: Pozdrawiam cały zespół SATC oraz moja mame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bober_2114 napisał:

Nick:B0ber21
Nick pracownika frakcji:GrzesiuDDR
Powód napisania pochwały: Kierowca ponownie wykonał dobrze swoja robote, oraz nie zrobił ani jednej pomyłki jezdził przepisowo, nie łamał zakazów nawet nie naginał

Dowody (w postaci screenów/nagrań): Zrzutekranu2023-12-15144941.thumb.png.98832528f7d4b1b31daf3754c4ed1e8c.png
Coś od siebie: Pozdrawiam cały zespół SATC oraz moja mame

image.png.fe8cce202855476873c461aa5b08e74e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lilmorti21 napisał:

Nick: LilMorti21
Nick pracownika frakcji: GrzesiuDDR
Powód napisania pochwały: Grzesiu bardzo dobrze jeździ, jest miły, przestrzega KRD Grzesiu bardzo dobry kierowca
Dowody (w postaci screenów/nagrań): 
image.thumb.png.9b4b5d1f604a7ba68ff595febfca7ccb.png
Coś od siebie: Zasługuje na dobrą nagrodę 

image.png.a89afaade2094dc8405433805e94e30d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Schizofrenik
Nick pracownika frakcji: snoby
Powód napisania pochwały: Kierowca zachował pełen profesjonalizm, i wiedzę na temat kierowania pojazdem, w ekstremalnych warunkach. Przez całą drogę, kierowca nie mógł uwierzyć własnym oczom, co on potrafi. Jechał zgodnie, z Kodeksem Ruchu Drogowego. Na koniec kursu, kierowca zostawił swoja wizytówkę, a po czym wręczył mi karnet, na zajęcia doszkalające jazdy po ekstremalnych warunkach.
Dowody (w postaci screenów/nagrań):

IMG20231215214223.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...