Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja od Czarnej Listy Pracowników


spluwa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NitroEZ
Nick discord +tag: m0nstero 
Powód otrzymania kary:  
  @NitroEZ - Liczne naruszenia zasad, sztuczne nabijanie godzin.
Opis sytuacji: 

Jeżdżenie sultanem z prędkością 300 na godzinę oraz korzystanie z helikoptera, aby zabierać klientów, było błędem mojej strony, i jestem świadomy, że takie działania mogły zakłócać rozgrywkę i zaburzać porządek na serwerze. W momencie, kiedy otrzymałem ostrzeżenie, natychmiast powinienem był dostosować swoje zachowanie do zasad i regulaminu serwera, jednakże tego nie uczyniłem i za to przepraszam.

Proszę o rozważenie zniesienia bana oraz ponowne przyjęcie mnie do frakcji. Zrozumiałem swoje błędy i obiecuję, że będę przestrzegać zasad serwera oraz współpracować z innymi graczami w sposób odpowiedni i zgodny z regulaminem.

Coś od siebie:  liczę na rozpatrzenie  na un czarną liste

Edytowane przez m0nstero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dzony3431. napisał:

Nick: dzony3431
Nick discord +tag: Shifter5145 #9152
Powód otrzymania kary: Odejście z Frakcji pzed upływem 31 dni od poprzedniego odejścia
Opis sytuacji: Odszedłem z frakcji przed upływem 30 dni od poprzedniego odejścia
Coś od siebie: Słaby zarząd był mam nadzieję że dostanę 

d6f68657-318a-485c-9fcb-d91020b873a5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, m0nstero napisał:

Nick: NitroEZ
Nick discord +tag: m0nstero 
Powód otrzymania kary:  
  @NitroEZ - Liczne naruszenia zasad, sztuczne nabijanie godzin.
Opis sytuacji: 

Jeżdżenie sultanem z prędkością 300 na godzinę oraz korzystanie z helikoptera, aby zabierać klientów, było błędem mojej strony, i jestem świadomy, że takie działania mogły zakłócać rozgrywkę i zaburzać porządek na serwerze. W momencie, kiedy otrzymałem ostrzeżenie, natychmiast powinienem był dostosować swoje zachowanie do zasad i regulaminu serwera, jednakże tego nie uczyniłem i za to przepraszam.

Proszę o rozważenie zniesienia bana oraz ponowne przyjęcie mnie do frakcji. Zrozumiałem swoje błędy i obiecuję, że będę przestrzegać zasad serwera oraz współpracować z innymi graczami w sposób odpowiedni i zgodny z regulaminem.

Coś od siebie:  liczę na rozpatrzenie  na un czarną liste

c5cb25c1-4e43-4f53-bfb0-82bbedcec0a8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: NitroEZ
Nick discord +tag: m0nstero 
Powód otrzymania kary:  ➤  @NitroEZ - Liczne naruszenia zasad, sztuczne nabijanie godzin.
Opis sytuacji: 

Jeżdżenie sultanem z prędkością 300 na godzinę oraz korzystanie z helikoptera, aby zabierać klientów, było błędem mojej strony, i jestem świadomy, że takie działania mogły zakłócać rozgrywkę i zaburzać porządek na serwerze. W momencie, kiedy otrzymałem ostrzeżenie, natychmiast powinienem był dostosować swoje zachowanie do zasad i regulaminu serwera, jednakże tego nie uczyniłem i za to przepraszam.

Proszę o rozważenie zniesienia bana oraz ponowne przyjęcie mnie do frakcji. Zrozumiałem swoje błędy i obiecuję, że będę przestrzegać zasad serwera oraz współpracować z innymi graczami w sposób odpowiedni i zgodny z regulaminem.

Coś od siebie:  liczę na rozpatrzenie  na un czarną liste

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2023 o 20:30, m0nstero napisał:

Nick: NitroEZ
Nick discord +tag: m0nstero 
Powód otrzymania kary:  ➤  @NitroEZ - Liczne naruszenia zasad, sztuczne nabijanie godzin.
Opis sytuacji: 

Jeżdżenie sultanem z prędkością 300 na godzinę oraz korzystanie z helikoptera, aby zabierać klientów, było błędem mojej strony, i jestem świadomy, że takie działania mogły zakłócać rozgrywkę i zaburzać porządek na serwerze. W momencie, kiedy otrzymałem ostrzeżenie, natychmiast powinienem był dostosować swoje zachowanie do zasad i regulaminu serwera, jednakże tego nie uczyniłem i za to przepraszam.

Proszę o rozważenie zniesienia bana oraz ponowne przyjęcie mnie do frakcji. Zrozumiałem swoje błędy i obiecuję, że będę przestrzegać zasad serwera oraz współpracować z innymi graczami w sposób odpowiedni i zgodny z regulaminem.

Coś od siebie:  liczę na rozpatrzenie  na un czarną liste

d6f68657-318a-485c-9fcb-d91020b873a5.png?ex=65142af7&is=6512d977&hm=f077be3963c86b227ab5f03be249fb11606709e4f30ac4a74984764ce9b36fd0&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nick: Kanciano
Nick discord +tag: kanciano246
Powód otrzymania kary: Sztuczne nabijanie czasu
Opis sytuacji: No gdzies 3 miesiace temu nabijalem czas, stalem sobie na bazie i nie bylo wyzwan to klikalem w myszke od czasu do czasu. chwile pozniej wszedl na duty inny pracownik dlatego stwierdzilem ze stoje afk dalej, wyciszylem gre itp i tak siedzialem przez okolo 30min, ktos tam pozniej z SATC wyslal to do wlasciciela i dostalem bl, przepraszam
Coś od siebie:  Przepraszam, glupia sytuacja, ktora nie powinna miec miejsca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, .kanciano napisał:

Nick: Kanciano
Nick discord +tag: kanciano246
Powód otrzymania kary: Sztuczne nabijanie czasu
Opis sytuacji: No gdzies 3 miesiace temu nabijalem czas, stalem sobie na bazie i nie bylo wyzwan to klikalem w myszke od czasu do czasu. chwile pozniej wszedl na duty inny pracownik dlatego stwierdzilem ze stoje afk dalej, wyciszylem gre itp i tak siedzialem przez okolo 30min, ktos tam pozniej z SATC wyslal to do wlasciciela i dostalem bl, przepraszam
Coś od siebie:  Przepraszam, glupia sytuacja, ktora nie powinna miec miejsca 

image.png.2b66d1a019485dfeab5ff80933c673cf.png

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:KituS
Nick discord +tag: kitu.s
Powód otrzymania kary:Opuszczenie Discorda frakcyjnego bez słowa.
Opis sytuacji:Wtedy nie ogarnialem tej frakcij, i nie wiedziałem że trzeba o takich rzeczach informować.
Coś od siebie:Mam nadzieję że dostane drugą szansę na prace w tej cudownej Frakcij 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kitu.s napisał:

Nick:KituS
Nick discord +tag: kitu.s
Powód otrzymania kary:Opuszczenie Discorda frakcyjnego bez słowa.
Opis sytuacji:Wtedy nie ogarnialem tej frakcij, i nie wiedziałem że trzeba o takich rzeczach informować.
Coś od siebie:Mam nadzieję że dostane drugą szansę na prace w tej cudownej Frakcij 😄

 

d6f68657-318a-485c-9fcb-d91020b873a5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
40 minut temu, m0nstero napisał:

Nick:m0nstero

Nick discord +tag: _m0nstero-

Powód otrzymania kary: Odwalanoe

Opis sytuacji latałem helką bez uprqwnien

Coś od siebie:Mam nadzieję że dostane drugą szansę na prace w tej cudownej Frakcij 😄

image.png.3933ef77da87da9847c337057cf529a1.pngByło to dawno wiec dam ci szanse 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...