Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Wyniki rekrutacji do frakcji San Andreas Transport Corporation - Wrzesień 2023.


spluwa

Rekomendowane odpowiedzi

wynikisatc.png.3400fd2616de662dd7e68bc263d306af.png

 

 Witajcie Drodzy Gracze Serwera OutRPG! 

Z dniem dzisiejszym ogłaszamy wyniki rekrutacji do San Andreas Transport Corporation.
Wybranie dobrego podania nie było proste ponieważ napisaliście ich dużo, natomiast wybraliśmy według nas osoby które najlepiej wpasują się w szeregi naszej korporacji.
Niektórzy z Was napisali zbyt mało, natomiast inni aż za dużo, aczkolwiek każde podanie staraliśmy się przeczytać ze zrozumieniem i powagą przy wyborze na kandydatów do naszej frakcji!

Osobą które się tym razem nie dostały życzymy powodzenia w następnych rekrutacjach.

Do naszej frakcji dostały się następujące osoby:

 @cuker23  
@_ojebales

@_omar1_

@pawlis3134

@michalek

 @alkus5994

➤ Pod nadzorem:
@elomordziaty_1

@wytnecie_

@RownyGosc

Pełne screeny osoby, które mają taką notkę przy nicku, mają wysłać pełne nie przycięte screeny (nie zdjęcia z telefonu) z panelu gracza pod F5 i liste kar. 
Macie na to 
24h od ogłoszenia wyników. Screeny wysyłacie do spluwy Każdy kto nie wyśle zostaje usunięty z frakcji.


⚠️ Spotkanie frakcyjne odbędzie się dnia: 20.09.2023 o godzinie 20:00 przed bazą SATC oraz na discordzie serwerowym OutRPG na kanale RADIO 1.
Pamiętajcie by wejść jak najszybciej na discorda frakcyjnego by odebrać rangę: https://discord.gg/bCk5GXAZRv
Prosimy o odpowiedź tylko osób które dostały się oraz napisanie czy stawicie się na pierwsze spotkanie frakcyjne. 
⚠️

 

WZÓR:

Nick:

UID:

Nick discord +tag (Jeśli posiadasz):

Ilość RP:

Czy jesteś na discordzie SATC?:

Czy będziesz na spotkaniu:

Coś od siebie:

Edytowane przez .yukiino
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .yukiino zablokował(a), odblokował(a), podpiął/eła i promował(a) ten temat

 

Nick:Hulio

UID:17803

Nick discord +tag (Jeśli posiadasz):Adamek#6600

Ilość RP:373

Czy jesteś na discordzie SATC?:tak

Czy będziesz na spotkaniu:niestety jest juz po spotkaniu

Coś od siebie:Cześć Jestem Adam mam 13lat. Lubie odgrywać rp. Zacząłem swoją przygode 2 lata temu w fivemie. Jestem miły i wyrozumiały ale jak trzeba to trzeba. Gram codziennie od 1-4 godzin. image.png.8768fc9b18c08418130dd1f40a08e1a9.pngimage.png.418b6a9b120ad4962de74ee2eca36edb.png

Edytowane przez .adamek6600
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .yukiino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...