Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do San Andreas Transport Corporation//Październik


.yukiino

Rekomendowane odpowiedzi

 

image.png.a730f389c557c1e916d09d4d43384bb6.png
꧁༺ Rekrutacja do frakcji 𝐒𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐫𝐩𝐨𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 ruszyła! ༻꧂


𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰

  14 lat.

  30 godzin przegranych na serwerze. 

  250 doświadczenia.

  Mikrofon.

  Znajomość mapy oraz lokalizacji.

  Prawo jazdy Kat. B 


⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

Nick z serwera:
Nick discord+tag:
Imię:
Wiek:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .yukiino promował(a) i podpiął/eła ten temat

spacer.png
Nick z serwera: Hulio
Nick discord+tag: Adamek#6600
Imię: Adam
Wiek: 13
Czy posiadasz sprawny mikrofon
?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia
: (SS z F5)
Coś o sobie
(MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Cześć jestem Adam mam 13 lat. Lubię grać w gry komputerowe oraz interesuję się komputerami. Mam bujną wyobraźnie i potrafie wyjść z różnych problemów szybko. Jestem śmieszny i pomysłowy. Lubię gadać z ludźmi oraz wymyślać różne historie i te zabawne i te mniej. Bardzo lubię również poznawać nowych kolegów i koleżanek. Uwielbiam jeść bigos i oglądać yt pozdrawiam.
Coś od siebie
: Myślę, że IDEALNIE się nadaje do tej pracy. Lubię rozmawiać z ludźmi oraz opowiadać historie (moge opowiadać klientom jak będą chcieli).

 

image.png

 

Edytowane przez .adamek6600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:LenysyA
Nick discord+tag:lenysya#6854
Imię:Sylwester
Wiek:18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.92e703d27f0f00a713438b51dbe36953.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.cbc611b80893ca96fa78293237dabc48.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5): widać w wyżej wysłanym ss 
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):witam nazywam się Sylwester. Mam 19 lat interesuję się mechaniką i budowlanką gram w mta o 5 lat. chciałbym spróbować w SATC ponieważ nigdy ni byłem na tym serverze taksówkarzem.
Coś od siebie: mam nadzieję że się dostane pozdro 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nick z serwera: Aksiu
Nick discord+tag: .mexon.
Imię: Wiktor
Wiek: 13
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.676641d6b5c49d5537954b0cf9673451.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.f709a0f66e1d05fcb8ba3565b99ae26f.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.f5d9e1b9182e3debf14059056b60c6a5.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Witam serdecznie, moje imię to Wiktor. Mam  13   lat, i zamieszkuję tereny województwa Łódzkiego . Jestem osobą pomocną, spokojną, i nie stwarzam problemów. Moje zainteresowania to: Gry Komputerowe, Muzyka oraz Piłka Nożna. Jestem osobą uczciwą, co oznacza że nigdy nie  Staram się być osobą kulturalną, i nie wyzywać innych. Chętnie poznam nowe osoby, jestem osobą która lubi poznawać nowych ludzi. Traktuje każdego równo, nie ważne jaką ma orientacje,kolor skóry,czy też kraj. Jestem osobą lojalną wobec każdego, i nigdy w życiu nie kłamie na temat kogoś innego tylko dlatego, że ta osoba mnie zdenerwowała bądź czy też obgadywała. Jestem typem człowieka, który ma wywalone na opinie innych ludzi na mój temat. Lubię wyjść ze znajomymi na dwór, i na gula do biedronki. Jestem wyrozumiały, stosuje się do regulaminów które mnie obowiązują. Jestem porządnym obywatelem, nie wchodzę innym osobą w sprzeczki, i nie pakuje się w kłopoty. Stosuje się do poleceń wyższej rangi, jak i mam dystans do siebie, co oznacza, że się od razu nie obrażam po jakimś wyzwisku. Mam dobrą ortografię, więc błędy ortograficzne u mnie to bardzo duża rzadkość. 
Coś od siebie: Miłego dnia oraz życzę każdemu powodzenia w podaniu.🤝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Adrix
Nick discord+tag:adrix.__
Imię:Adrian
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)1.2k
SS z panelu kar:
image.thumb.png.f5544bb9a7326d41033856ef549c21a4.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.34f445320a40de483992fb897dc354b3.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imie Adrian interesuje sie motoryzacja gram tez rozne gry np Valorant MTA i MC, w wolnych czasach na serverze latam se samolotem albo jezdze autem jako uber, lubie lowic ryby na oceanie bo dobra kaska jest czasami z kolega LenysyA.
Coś od siebie: Mam nadzieje ze sie dostane do satc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Seth
Nick discord+tag: seth07875
Imię: Andrzej
Wiek:18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: ta
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.fecf860f49b0b19d76d8dcb2248286b4.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.cc021b93e2a6bf15e0d17d30337c1f6e.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) ss wyżej jest 
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): witam witam jestem dobrym graczem. Czasami cos mi sie noga potknie ale to juz przeszłość. chciałbym pracować na taksówie bo se lubie jezdzic. znam mape i większość lokalizcji. 
Coś od siebie: Pozdro 600 niech sie dobry przekaz niesie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Rajcykk
Nick discord+tag: jarooo_14
Imię: Jarek
Wiek: 19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Pewnie
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem zdolny roboczy (O ile czas pozwala) i bardzo zawzięty bardzo bym sie cieszył jak bym sie dostał
Coś od siebie: licze na akceptacje mojej rekrutacji Komar poleca

obraz_2023-10-15_202134563.png

obraz_2023-10-15_202154659.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: hejkob
Nick discord+tag: !hubercior.exe#1019
Imię: Hubert
Wiek: 19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5
image.png.64f06f6f4405b9262f2d2e813a3cb1b9.png
SS z panelu kar: image.png.f4605eb6777ae0689b8ee841e2180da9.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) widać wyżej
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem Hubert, mam 19 lat. Chodzę do 5 klasy technikum ( naszczęście już ostatnia klasa ) na kierunek technik reklamy. Lubię projektować grafiki i bawić się w programach graficznych między innymi w photoshopie, coraldraw oraz montować filmy w premier'ze pro. Lubię grać w CS:GO, MTA i kilka innych gier, ale najczęściej w MTA. Moimi zainteresowaniami jest motoryzacja, e-sport, sport, muzyka i fotografia.  Jestem osobą spokojną, cierpliwą. W frakcji SATC jeszcze nie byłem więc chciałbym spróbować własnych sił w tej frakcji. 

Coś od siebie: Pozdrawiam zarząd SATC oraz piszących podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Stanislaw_Chmura
Nick discord+tag: stanislaw_chmura
Imię: Stanislaw
Wiek:23
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
Imgur: The magic of the Internet
SS z panelu kar: Imgur: The magic of the Internet
Ilość doświadczenia: (SS z F5) Imgur: The magic of the Internet
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam nazywam sie Stanislaw mam 23 lata na codzien latam sobie busem po kraju i jest w pyte. Jestem nerwowy smieszny umiem pracowac w grupie jak trzeba itp itp dogadamy sie w kazdym momencie i bedzie git petarda. Ogolnie to tak chcialem troche pojezdzic na taryfie bo jest w pyte. Mam nadzieje ze bym sie dostal pocisniemy lamusow z uberow i bolt. Poznamy sie blizej na discordzie ❤️
Coś od siebie: No ogolnie to byloby fajnie sie dostac powozic troche ludzi na taryfie kurde anie to co teraz ci uberzy i bolty jakies smieszne dajcie spokoj , tylko taxi i postoj taryf kolo dworca pozdrawiam fanow 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Kichas12_
Nick discord+tag: kichas12
Imię: Michał
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.fbcdd9a21c01eaca0e91ccbdb8436ed5.png
SS z panelu kar:image.png.17990682e7bd5130ecfa00e3a43e64ec.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.png.43d62e23437e8dd5ff53afa25216a5c5.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem Michał mam 16 lat i szukam nowego zajęcia na serwerze, dlatego właśnie staram się o dołączenie do frakcji SATC. Na co dzień uczęszczam do technikum pojazdów samochodowych aktualnie klasa 2. Moje zainteresowania to motoryzacja, od dziecka pasja to samochody. Myślę że jestem pracowity oraz staram się być zawzięty w tym co robię oraz miły, cierpliwy, spokojny oraz pomocny dla innych, chętnie poznam nowe osoby. Staram się nie rozpoczynać oraz nie wchodzić w sprzeczki innych, przestrzegam obowiązujących mnie regulaminów oraz poleceń przełożonych. Ortografia u mnie jest na wysokim poziomie .
Coś od siebie: Mam nadzieje że zostanę tym wybrańcem i będę miał tę przyjemność powozić ludzi na taryfie. Życzę każdemu, który stara się o posadę w SATC powodzenia i miłego dnia dla wszystkich czytających.

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .yukiino zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...